باربری الهیه

باربری الهیه و اتوبار آرژانتین با به کار بردن بهترین امکانات و تجهیزات به روز دنیا، کار اسباب کشی را برای شما عزیزان در تهران و شهرستان ها آسان کرده است. دارای مشتریان ثابتی در این مناطق است، که از نحوه ارائه ی خدمات باربری تهران  راضی هستند. کارگران و کارکنان باربری منطقه الهیه با مهارت کامل و کافی، صفر تا صد اثاث کشی را با بهترین نحو ممکن انجام می دهند. خدمات ارائه شده به صورت شبانه روزی است، می توانید در هر زمان که خواستید مشاورین ما کار رزرو آن ها را انجام خواهند داد. برای ارتباط با کارشناسان ما می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. این افراد در باربری محدوده الهیه و باربری نوبنیاد شما را راهنمایی می کنند که چگونه بدون دردسر کارتان را به پایان برسانید.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری الهیه

اسباب کشی ارائه شده در باربری الهیه

خدمات اسباب کشی حداقل یک ماه قبل از جا به جایی تمام خانواده را درگیر خواهد کرد. همه ی ما می دانیم که در این مواقع تمام مراحل اسباب کشی از بسته بندی تا تخلیه بار باید با ایمنی کامل انجام شود. اتوبار الهیه به شما پیشنهاد می کند یک شرکت حمل بار مناسب مانند باربری دربند را برای انجام اثاث کشی انتخاب کنید و با این کار تمامی آسیب های وارده احتمالی به بار را به حداقل برسانید. می توانید از خدمات ارائه شده زیر در این شرکت حمل بار استفاده کنید:

  • ماشین های حمل بار سبک و سنگین.
  • بیمه نامه اسباب کشی رایگان.
  • انجام بسته بندی با روش های اصولی و به روز دنیا.
  • انتقال بار به شهرستان و در سطح شهر تهران.

باربری الهیه

ماشین های حمل بار و اسباب کشی در باربری الهیه

وانت تلفنی الهیه

ماشین های حمل بار به کار رفته در این شرکت حمل بار مانند وانت تلفنی الهیه با داشتن خصوصیات زیر یک اثاث کشی ایمن را به شما نوید می دهد:

  1. دارای سقف و کف پوشیده شده است که از گم شدن و آسیب اثاث داخل بار جلوگیری می کند.
  2. در اندازه های مختلف وانت تلفنی، نیسان بار، کامیون های کوچک و بزرگ و متوسط و… می باشد.
  3. مجهز به کپسول آتش نشانی و دیگر لوازم ایمنی هستند.

بیمه نامه باربری در الهیه

باربری در الهیه تمام مراحل اسباب کشی را با برنامه ریزی دقیق انجام می دهد. همچنین کارگران اثاث کشی ما دارای تجربه و نهارت لازم در انجام کارهای مربوطه هستند. با این حال جهت رضایت مشتریان و همچنین انجام یک اسبابکشی تضمین شده بیمه نامه ی رایگانی در این شرکت حمل بار ارائه می شود. اگر نگران خسارت و صدمات وارده بر بارتان هستید به ما اعتماد کنید. بارتان را سالم به مقصد موردنظرتان خواهیم رساند و مسئولیت هر گونه آسیب و خسارتی را بر عهده می گیریم.

باربری الهیه

مقدار و سقف بیمه نامه در باربری الهیه کاملا مشخص و به عرض مشتریان شرکت خواهد رسید. در قرارداد اخذ می شود که مثلا تا سقف ۳۰ میلیون ریال خسارتهای اسباب کشی انجام شده توسط شرکت جبران خواهد شد. بنابراین بدون نگرانی تلفن را بردارید و با شرکت تماس حاصل نمایید. 

خدمات بارگیری و تخلیه بار در باربری الهیه

هر اندازه کار مراحل بسته بندی و جمع آوری وسایل و اثاث اسباب کشی را به درستی انجام داده باشید بازم هم امکان دارد در مراحل دیگر مشکلاتی پیش آید. باربری الهیه به مرحله چیدمان، بارگیری و تخلیه بار اهمیت ویژه ی می دهد و تمامی کارتن ها و وسایل را با نظم خاصی در ماشین حمل بار قرار می دهد. در ادامه در مورد چگونگی و درست انجام دادن این کار مواردی را مطرح خواهیم کرد.