باربری انقلاب

باربری انقلاب و باربری محدوده ازگل اسباب کشی را با استفاده از مدیریت بسیار مناسب انجام می دهند، افراد متخصص به صورت تمام وقت کار برنامه ریزی را انجام می دهند، این شرکت با داشتن پرسنل خبره و ماهر به شما کمک می کنند که خاطره خوبی از اثاث کشی در ذهن تان باقی بماند و تمام مراحل را با ایمنی کامل انجام می دهند.

خدمات بسته بندی ارائه شده در اتوبار انقلاب وباربری هفت تیر به صورت کاملا به روز است، برای کسب اطلاعات بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه بسته بندی باربری منطقه انقلاب مراجعه نمایید و یا ویدئوی زیر را مشاهده و از نحوه انجام این کار مطلع شوید.

 

 

 

قیمت باربری انقلاب

هزینه ها در باربری انقلاب و باربری هفت تیر با توجه مقدار مشخص شده در اتحادیه حمل و نقل تعیین می شود و موارد زیر را در نظر می گیرند:

  1.  مقدار مسافت طی شده.
  2. زمان صرف شده از آغاز تا پایان اسباب کشی.
  3. نوع ماشین حمل بار و تعداد آن ها.
  4. تعداد کارگران درگیر در اثاث کشی.

 

 

باربری انقلاب

 

تخفیف هایی در نظر گرفته می شود که مشتریان بتوانند با خیالی آسوده کار اسباب کشی خود را انجام دهند. این تخفیف ها از ۲۰ تا ۵۰ درصد می باشد و در ابام تعطیل مانند جمعه ها و عید نوروز این مقدار بیشتر خواهد بود.

 

باربری انقلاب

قیمت بسته بندی اسباب کشی در باربری انقلاب

جهت انجام بسته بندی اتوبار انقلاب از بهترین کارتن و تجهیزات دیگر استفاده می کند. این شرکت حمل و نقل تمام مراحل اسباب کشی را با قیمت های ارزان و منصفانه انجام می دهد. کارشناسان ما هزینه ی برای تجهیزات بسته بندی در نظر نمی گیرد. اگر خودتان تمایل دارید کار بسته بندی اثاثیه منزل و دیگر دسایل داخل بار را انجام دهید با تخفیف ۳۵٪ درصد تجهیزات در اختیارتان قرار می گیرد.

 

 

 

باربری انقلاب