باربری بلوار فردوس

باربری بلوار فردوس و باربری محدوده میرداماد  سال های زیادی است که در عرصه اسباب کشی در این منطقه و شهرستان های اطراف آماده خدمت رسانی است و خدمات خود را به صورت به روز و درجه یک ارائه می دهد. به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز که تمایل داشتید می توانید با شماره های اتوبار بلوار فردوس تماس بگیرید و خدمات مورد نظرتان را رزرو نمایید، کارکنان متعهد ما کار رزرو را در سریع ترین زمان ممکن برای شما هموطنان گرامی انجام خواهند داد، هدف اتوبار سرو شعبه باربری در بلوار فردوس کسب رضایت شما عزیزان است.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری بلوار فردوس

بسته بندی باربری بلوار فردوس

باربری بلوار فردوس و باربری سعادت آباد جهت رضایت شما هموطنان عزیز و ایمن و با کیفیت بودن کار خود، بسته بندی ا‌ثاث داخل بارتان را با کارتن های چند لایه و محکم انجام می دهد، کف این کارتن ها دارای یک صفحه ضخیم است که مانع از پاره شدن و آسیب به وسایل داخل آن می شود، تجهیزات لازم را به صورت رایگان در خدمت تمامی مشتریان عزیز در تهران و شهرستان ها قرار می دهد، می توانید به صفحه بسته بندی مراجعه فرمایید و از جزئیات کار مطلع شوید.

باربری بلوار فردوس

تجهیزات بسته بندی که در اتوبار بلوار فردوس ارائه می شود به شرح زیر است:

  • کارتن ها در اندازه های مختلف و درب دار.
  • کارتن های دارای نایلون حباب دار.
  • پلاستیک های حباب دار و فوم های ضربه گیر.
  • چسب های نواری ۵ و ۱۰ سانتی و…
  • در ویدئوی زیر نحوه انجام بسته بندی توسط کارگران ما را مشاهده می فرمایید:

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل 

باربری محدوده بلوار فردوس قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در تهران و شهرستان ها را با تخفیف ۳۵٪ تعیین می کند. تنها هزینه ی که برای این کار در نظر گرفته می شود مربوط به تجهیزات، کارتن ها و امکانات به کار گرفته جهت بسته بندی است. انجام این کار توسط کارگران خبره و ماهر به صورت کاملا رایگان انجام می شود.

باربری بلوار فردوس