باربری تجریش

باربری تجریش مانند باربری محدوده گاندی اسباب کشی را با به کار بردن بهترین امکانات و به صورت شبانه روزی در خدمت شما هموطنان عزیز است. در تمام مناطق تهران و شهرستان های اطراف به صورت تمام وقت خدمات اثاث کشی را ارائه می دهد. باربری محدوده تجریش با مهارت کامل تمامی مراحل را انجام می دهد و برای این کار از تیم حرفه ای و ماهری کمک می گیرد که دارای تجربه کافی در باربری تهران هستند و به صورت تمام وقت و دو شیفت کارتان را انجام می دهند. در ویدئو زیر نحوه عملکرد کارگران این شرکت حمل بار را مشاهده فرمایید:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده در باربری نزدیک تجریش با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری علامه

باربری در تجریش و باربری نوبنیاد برای کاهش استرس و نگرانی مشتریان از هر گونه خسارت و صدمه احتمالی به بار تک تک اثاث داخل بار را به صورت رایگان بیمه می کنند. در هر شرایطی بارتان به صورت تکمیل و بدون هیچ گونه کم و کاستی به دستتان خواهد رسید. ما سلامت بارتان را تضمین خواهیم کرد و این یک امتیاز مهم برای یک شرکت حمل و نقل محسوب می شود. چون تمامی مشتریان از این امر بسیار خوشحال و راضی هستند.

باربری تجریش

خدمات اثاث کشی و حمل بار در تجریش

خدمات اسباب کشی ارائه شده در اتوبار تجریش و باربری ولیعصر  روز به روز در حال پیشرفت است. هدف ما کسب رضایت شما عزیزان می باشد. چند نمونه از خدمات ارائه شده این شرکت حمل بار در زیر آمده است:

  • انجام اسباب کشی و بسته بندی با تخفیف ۳۵٪.
  • انتقال بار در تهران و حمل بار به شهرستان.
  • استفاده از بهترین ماشین آلات اسباب کشی جهت انتقال وسایل سنگین وزن.

باربری تجریش

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در باربری تجریش 

شاید به جرات می توان گفت از مهمترین و تاثیرگذارترین مراحل اسباب کشی قسمت بسته بندی باشد. اگر بحث اثاث کشی و جا به جایی اثاثیه منزل باشد اهمیت این مرحله دوچندان خواهد بود. باربری دربند و باربری تجریش این قسمت را با به کار بردن لوازم به روز و پیشرفته انجام می دهند. در ادامه در سایت در مورد این تجهیزات صحبت خواهد شد.

باربری تجریش

تجهیزات به کار گرفته شده در باربری محدوده تجریش به قرار زیر است:

  •  کارتن های چندین لایه ی محکم تا ۵ لایه.
  • استرچ رپ یا سلفون که جهت جلوگیری از ایجاد خط و خش بر وسایل مختلف مانند میز و کمد و یخچال و غیره استفاده می شود.
  • بابل رپ یا پلاستیک های حباب دار که همگی با آن آشنایی کامل داریم.
  • نوارهای محکم بسته بندی و چسب های پهن ۱۰ سانتی.

قیمت باربری تجریش

مقدار هزینه ها همیشه یکی از مسایلی است که مدنظر افراد مراجعه کننده به شرکت می باشد. کارشناسان شرکت باربری تجریش مقدار هزینه ی هر مرحله را در یک لیست تهیه و به مشتریان ارائه می دهند. نگران نباشید قیمت ها به صورت قانونی و بر مبنای مقدار تصویب شده در اتحادیه است.

باربری تجریش

قیمت حمل وسایل سنگین در اسباب کشی

باربری تجریش با کمک کارگران حرفه ای و کاربلد کار جا به جایی و حمل وسایل سنگین وزن را انجام می دهد. در مقابل ارائه ی تجهیزات اتوماتیک و کمک کارگران انعامی از شما دریافت نمی کند بنابراین اسباب کشی ارزانی را با ما تجربه خواهید کرد.