باربری جنت آباد

باربری جنت آباد با افتخار سال های طولانی است که در باربری تهران به همراه باربری خیابان هنگام خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل را به شهروندان در تهرانی و شهرستان ها ارائه می دهد. باربری در جنت آباد با مدیریت مناسب و استفاده از برنامه ریزی دقیق بهترین اسباب کشی را برای مشتریان انجام خواهد داد. باربری نزدیک جنت آباد از پرسنل و کارگران اثاث کشی با تجربه ی بهره مند است که تمامی کارها را با مهارت کافی انجام می دهند.

 

باربری جنت آباد

 

فهرست مطالب:

 • برترین خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری جنت آباد.
 • قیمت اسباب کشی در شرکت حمل بار جنت آباد چگونه تعیین می شود؟
 • بیمه نامه رایگان و قانونی اثاث کشی.
 • انواع ماشین های حمل بار مجهز و مسقف.
 • وانت بار جنت آباد.
 • نرخ اجاره خاور در باربری جنت آباد.
 • مشاوره رایگان اسباب کشی در باربری جنت آباد.
 • کارگر اسباب کشی ماهر در باربری جنت آباد.
 • حمل بار به شهرستان.
 • قیمت حمل بار به شهرستان در سال ۱۴۰۰ چقدر است؟

 

برترین خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری جنت آباد

اسباب کشی با روش های سنتی کاملا منسوخ شده است چرا که با سپردن این کار به شرکت های حمل بار مقدار خسارت ها و آسیب های وارده به بار به حداقل کاهش می یابد. شرکت باربری جنت آباد و باربری درکه با توجه به داشتن تجارب زیاد در حوزه اثاث کشی به شما این اطمینان را می دهند که بارتان سالم به مقصد می رسد. چند نمونه از خدمات ارائه شده این موسسه حمل بار را در لیست زیر مشاهده می فرمایید:

 • ارائه ی بیمه نامه و بارنامه رایگان.
 • مشاوره تلفنی و حضوری.
 • انواع وسایل نقلیه مخصوص جا به جایی بار.
 • رزرو سرویس دهی در سریع ترین زمان.
 • ارائه خدمات در روزهای تعطیل.
 • بسته بندی اثاثیه منزل با تخفیف.
 • استفاده از انواع کارتن ها در اندازه های مختلف.

 

 

 

 

قیمت اسباب کشی در شرکت حمل بار جنت آباد چگونه تعیین می شود؟

باربری جنت آباد و باربری تهرانپارس قیمت مراحل مختلف اسباب کشی را با توجه به امکانات و تجهیزات و مواد مصرفی تعیین می کنند. این شرکت حمل بار هزینه همه قسمت ها را با توجه به مقدار مصوب تعاونی حمل و نقل در نظر می گیرد. یک سری از هزینه های این شرکت حمل بار را در زیر مشاهده می فرمایید:

 • نرخ کرایه ماشین های سبک مانند نیسان بار و وانت تلفنی: یک میلیون تومان.
 • قیمت کرایه ماشین های مسقف: یک میلیون و پانصد هزار.
 • مقدار هزینه اجاره ماشین های سنگین وزن مانند خاور، تریلی، ایسوزو: دو میلیون تومان.

 بیمه نامه رایگان و قانونی اسباب کشی

یکی از مهم ترین اهداف باربری جنت آباد و باربری نامجو حفظ ایمنی و سلامت اسباب کشی و اثاثیه داخل آن است. این شرکت حمل بار تمامی تلاش خود را می کند تا اثاث کشی تضمین شده را انجام و  رضایت شما عزیزان را کسب نماید. در همین راستا این شرکت در هنگام ثبت درخواست مشتری یک بیمه نامه رایگان را ارائه می دهد. هر گونه خسارت اعم از آتش سوزی، دزدی، خیس و خراب شدن بار شامل این بیمه نامه در این موسسه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعتبار این بیمه نامه و جزئیات بیشتر آن با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید. 

 

انواع ماشین های حمل بار مجهز و مسقف

 باربری جنت آباد و باربری ولیعصر با داشتن کارشناسان ماهر تمامی جوانب را بررسی کرده و بر اساس شرایط از بهترین ماشین حمل بار استفاده خواهد کرد. زمانی که حمل و نقل و جا به جایی بار در سطح شهر تهران انجام شود تفاوت هایی با زمانی که حمل بار به شهرستان ها انجام شود، دارد. در سطح شهر می توان با چند بار رفت و برگشت وسایل و اثاث یه منزل را با یک ماشین حمل بار جا به جا کرد. اما در مورد مسیرهای طولانی فرق می کند و باید چیدمان مناسب و اصولی در یک ماشین حمل بار مناسب انجام شود.

وانت بار جنت آباد

باربری جنت آباد انواع ماشین های سبک وانت تلفنی و نیسان بار را جهت جا به جا کردن دو تن بار استفاده می کند. برای رزرو وانت بار و دیگر ماشین های حمل بار می توانید در تمام روزهای هفته به ما مراجعه نمایید. ما این ماشین ها را به سقف و کف پوشیده شده با موکت مجهز کرده ایم. هدف ما افزایش سطح ایمنی کار جا به جایی و حمل بار در مسافت های دور و نزدیک می باشد. چرا که ما از این ماشین ها جهت انتقال بار در مسیرهای دور و باربری بین شهری نیز استفاده می کنیم.

نرخ کرایه خاور در باربری جنت آباد

نرخ کرایه خاور و دیگر ماشین های حمل بار در باربری جنت آباد با توجه به قیمتی که از جانب تعاونی تعیین می شود، در نظر گرفته می شود. خاور از ماشین های نیمه سنگین محسوب می شود که دارای نرخ کرایه بیشتری نسبت به ماشین های سبک است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید و به طور دقیق از مقدار نرخ قیمت ها مطلع شوید.

 1. کرایه خاور: سه میلیون تومان.
 2. اجاره انواع تریلی: ۴ تا ۵ میلیون تومان.
 3. نرخ کرایه ماشین های سبک: یک میلیون و هفتصد هزار تا دو میلیون.

مشاوره رایگان اثاث کشی در باربری جنت آباد

اتوبار جنت آباد و  باربری گاندی برای ارتباط شما با کارشناسان اسباب کشی راه های مختلفی را قرار داده اند. یکی از این راه ها تماس تلفنی است، می توانید در هر ساعتی که خواستید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. مشاورین این شرکت حمل بار به صورت تمام وقت پاسخگوی شما عزیزان هستند و شما را راهنمایی خواهند کرد که بهترین اثاث کشی را انجام دهید. همچنین به صورت آنلاین می توانید خدمات ما را رزرو و از آن ها بهره مند شوید.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

 

باربری جنت آباد

 

کارگران اسباب کشی ماهر در باربری جنت آباد

همانطور که در بالا گفته شد کارگران و کارکنان باربری محدوده جنت آباد دارای مهارت بالایی هستند. این افراد به صورت یک تیم حرفه ای و با تجربه در محل حاضر شده و تا اتمام کار کنار شما خواهند بود. یکی از معیارهای استخدام کارگران و پرسنل این شرکت حمل بار، میزان تعهد و مسئولیت پذیری آن ها می باشد. به دلیل اطلاع شما مشتریان گرامی از چگونگی فعالیت کارگران ویدئو زیر را در سایت قرار داده ایم:

 

 

حمل بار به شهرستان

باربری جنت آباد نه تنها تمامی شهرها و مناطق تهران بزرگ را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است بلکه حمل بار به تمام شهرستان ها را هم انجام می دهد. جهت انجام هر چه بهتر این کار از کارگران ماهری کمک می گیرد. این افراد همراه با تیم اسباب کشی به شهرستان مدنظر رفته و تمام کارهای لازم را انجام می دهند. این شرکت باربری از ماشین های مسقف و ایمن جهت انتقال بار در مسیرهای طولانی استفاده می کند. در شهرستان ها و حتی روستاهای اطراف تهران همه با عملکرد ما آشنایی داشته و کاملا راضی هستند و به مشتری ثابت ما تبدیل شده اند.

قیمت حمل بار به شهرستان در سال ۱۴۰۰ چقدر است؟

برای تعیین قیمت حمل بار به شهرهای اطراف و نزدیک تهران، باربری جنت آباد موارد متنوعی را برای هر مشتری بررسی می کنند. از جمله این پارامترها می توان به مقدار مسیر طی شده و وضعیت آب و هوایی و تعداد بسته بندی اشاره کرد. با توجه به این موارد گفته شده کارشناسان این شرکت حمل بار یک قیمت نهایی را به شما مشتریان گرامی اعلام خواهد کرد.