باربری جنت آباد

باربری جنت آباد با افتخار سال های طولانی است که در باربری تهران به همراه باربری خیابان هنگام خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل، شرکت های خصوصی و ادارات دولتی را به شهروندان تهرانی و شهرستان ها ارائه می دهد. باربری محدوده جنت آباد با مدیریت مناسب و استفاده از برنامه ریزی دقیق که توسط افراد متخصص در این زمینه انجام می شود. بهترین کار را برای مشتریان انجام خواهد داد. نحوه ی چگونگی انجام مراحل بسیار مهم است و نتایج به دست آمده به این عامل بستگی دارد بنابراین اتوبار جنت آباد از پرسنل و کارگران اثاث کشی ماهری بهره مند است که تمامی کارها را با مهارت کافی انجام می دهند.

جهت اطلاع از خدمات ارائه شده باربری در جنت آباد به صفحه اصلی اتوبار سرو مراجعه نمایید و از چگونگی انجام صفر تا صد کار اسباب کشی مطلع شوید.

 

باربری جنت آباد

 

اسباب کشی ارائه شده در باربری جنت آباد

اسباب کشی با روش های سنتی کاملا منسوخ شده است چرا که با سپردن این کار به شرکت های حمل بار مقدار خسارت ها و آسیب های وارده به بار به حداقل کاهش می یابد. شرکت باربری جنت آباد با توجه به داشتن تجارب زیاد در حوزه اسباب کشی به شما این اطمینان را می دهد که بارتان سالم به مقصد می رسد. چند نمونه از خدمات ارائه شده این موسسه حمل بار را در لیست زیر مشاهده می فرمایید:

  • ارائه ی بیمه نامه رایگان.
  • مشاوره تلفنی و حضوری.
  • انواع وسایل نقلیه مخصوص جا به جایی بار.
  • رزرو سرویس دهی در سریع ترین زمان.
  • ارائه خدمات در روزهای تعطیل.
  • ارائه ی انواع کارتن ها در اندازه های مختلف.

شماره باربری جنت آباد

بیمه نامه اسباب کشی رایگان در باربری جنت آباد

یکی از مهم ترین اهداف باربری جنت آباد و باربری نامجو حفظ ایمنی و سلامت اسباب کشی و اثاثیه داخل آن است. این شرکت حمل بار تمامی تلاش خود را می کند تا اثاث کشی تضمین شده را انجام و  رضایت شما عزیزان را کسب نماید. در همین راستا در هنگام ثبت درخواست مشتری یک بیمه نامه رایگان را ارائه می دهد.

باربری جنت آباد

بیمه نامه اسباب کشی ارائه شده در باربری جنت آباد دارای شرایط زیر است:

  • هر فردی که به عنوان مشتری اسباب کشی و سرویس هایی را رزرو نمایند در زمان نوشتن قرارداد بیمه نامه اثاث کشی ارائه می شود.
  • در زمان تعیین هزینه نرخی برای انجام این کار در نظر گرفته نمی شود.
  • بیمه نامه شامل وسایل سنگین وزن مانتد یخچال و بوفه و پیانو و تردمیل نیز می شود.
  • هزینه ی تمامی خسارت ها و آسیب هایی که به بار وارد شود از این بیمه نامه حساب خواهد شد.

شماره اتوبار جنت آباد

اتوبار جنت آباد و  باربری گاندی برای ارتباط شما با کارشناسان اسباب کشی راه های مختلفی را قرار داده اند، یکی از این راه ها تماس تلفنی است، می توانید در هر ساعتی که خواستید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید، این افراد به صورت تمام وقت پاسخگوی شما عزیزان هستند و شما را راهنمایی خواهند کرد که بهترین اثاث کشی را انجام دهید.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری جنت آباد

رزرو خدمات اسباب کشی 

جهت رزرو خدمات در باربری محدوده جنت آباد با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید. همچنین می تواتید به صورت حضوری به شرکت مراجعه فرمایید. در هر صورت کارشناسان پشتیبان ما در سریع ترین زمان ممکن کار رزرو و سفارش خدمات را انجام می دهند. 

شماره تماس شرکت حمل بار در جنت آباد:۴۴۳۳۴۱۸۹

یکی از عوامل بسیار مهم که تاثیر زیادی بر مقدار ایمنی کار نحوه انجام مراحل مختلف آن است. همانطور که در بالا گفته شد کارگران و کارکنان باربری محدوده جنت آباد دارای مهارت بالایی هستند. به دلیل اطلاع شما مشتریان گرامی از چگونگی فعالیت کارگران ویدئو زیر را در سایت قرار داده ایم: