باربری جنت آباد

باربری جنت آباد با افتخار سال های طولانی است که در باربری تهران به همراه باربری خیابان هنگام خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل، شرکت های خصوصی و ادارات دولتی را به شهروندان تهرانی و شهرستان ها ارائه می دهد. با مدیریت مناسب و استفاده از برنامه ریزی دقیق که توسط افراد متخصص در این زمینه انجام می شود، بهترین کار را برای مشتریان انجام خواهد داد. نحوه ی چگونگی انجام مراحل بسیار مهم است و نتایج به دست آمده به این عامل بستگی دارد بنابراین اتوبار جنت آباد از پرسنل و کارگران اثاث کشی ماهری بهره مند است که تمامی کارها را با مهارت کافی انجام می دهند.

جهت اطلاع از خدمات ارائه شده باربری در جنت آباد به صفحه اصلی اتوبار سرو مراجعه نمایید و از چگونگی انجام صفر تا صد کار اسباب کشی مطلع شوید.

 

باربری جنت آباد

اسباب کشی با روش های سنتی کاملا منسوخ شده است چرا که با سپردن این کار به شرکت های حمل بار مقدار خسارت ها و آسیب های وارده به بار به حداقل کاهش می یابد. شرکت حمل بار جنت آباد با توجه به داشتن تجارب زیاد در حوزه اسباب کشی به شما این اطمینان را می دهد که بارتان سالم به مقصد می رسد. چند نمونه از خدمات ارائه شده این موسسه حمل بار را در لیست زیر مشاهده می فرمایید:

  • ارائه ی بیمه نامه رایگان.
  • مشاوره تلفنی و حضوری.
  • انواع وسایل نقلیه مخصوص جا به جایی بار.
  • رزرو سرویس دهی در سریع ترین زمان.
  • ارائه خدمات در روزهای تعطیل.
  • ارائه ی انواع کارتن ها در اندازه های مختلف.

شماره باربری جنت آباد

شماره اتوبار جنت آباد

اتوبار جنت آباد و  باربری گاندی برای ارتباط شما با کارشناسان اسباب کشی راه های مختلفی را قرار داده اند، یکی از این راه ها تماس تلفنی است، می توانید در هر ساعتی که خواستید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید، این افراد به صورت تمام وقت پاسخگوی شما عزیزان هستند و شما را راهنمایی خواهند کرد که بهترین اثاث کشی را انجام دهید.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری جنت آباد

رزرو خدمات اسباب کشی 

جهت رزرو خدمات در باربری محدوده جنت آباد با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید. همچنین می تواتید به صورت حضوری به شرکت مراجعه فرمایید. در هر صورت کارشناسان پشتیبان ما در سریع ترین زمان ممکن کار رزرو و سفارش خدمات را انجام می دهند. 

شماره تماس اتوبار جنت آباد:۴۴۳۳۴۱۸۹