باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه و باربری نزدیک تجریش اسباب کشی را به صورت حرفه ای در باربری تهران انجام می دهند. یکی از مهمترین اولویت ها در  این شرکت تضمین ایمنی و سلامت بار است که در این راستا از کارکنان خبره کمک می گیرد. کارگران باربری در زعفرانیه همانند باربری شهرک غرب با مهارت کامل و به صورت حرفه ای تمام کارهای لازم بسته بندی را در اسرع وقت و با کیفیت بالا انجام می دهند. جهت اطلاع بیشتر از چگونگی انجام آن به صفحه بسته بندی اتوبار زعفرانیه مراجعه نمایید. همچنین می توانید ویدئو زیر را جهت آشنایی با چگونگی عملکرد کارگران ما در زمان بسته بندی مشاهده نمایید:

 

 

 

 

 

اسباب کشی به یک برنامه ریزی دقیق و مدیریت کمال و تمام نیاز دارد. این کار بر عهده افراد متخصص در زمینه اثاث کشی و مراحل مختلف آن است. کارشناسان باربری زعفرانیه و باربری دربند این کار را مهارت بالا انجام می دهند و سال های متمادی است که این شرکت ها در تهران و شهرستان ها نام نیکی از خود به یادگار گذاشته اند.

 

باربری زعفرانیه ۲۲۰۹۶۸۲۴

 

خدمات باربری زعفرانیه

هدف ما ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین خدمات با در نظر گرفتن تخفیف های ۱۰ تا ۴۰ درصد، به مشتریان گرامی است. برای کسب رضایت شما و رسیدن به این هدف تمامی تلاش خود را خواهیم کرد به گونه ای که مطمان باشید پشیمان نخواهید شد. خدمات باربری زعفرانیه شامل:

 • انواع ماشین های حمل بار مسقف و ایمن وانت تلفنی، کامیون (که شرکت با توجه به حجم و مقدار بار جا به جا شده از انواع مختلف آن ها استفاده می کند..
 • پکیج کامل بسته بندی) شامل انواع کارتن ها و ضربه گیرها در سایزهای مختلف.)
 • مشاوره رایگان اثاث کشی که به دو صورت حضوری و تلفنی در تمام شعب مختلف در تهران تشکیل می شود.
 • بیمه نامه رایگان، بر مبنای بیمه نامه تا مقدهر ۴۰۰ میلیون ریال هر گونه آسیب و زدگی که به وسایل و اثاث و کالاهای داخل بار را جبران می کند.
 • پرسنل خانم و آقا که به طور شبانه روزی در شرکت حضور دارند و با دقت و ظرافت بالا تمامی مراحل با همکاری مناسب با هم انجام می دهند.
 • تخفیف های گسترده ی که شرکت باربری زعفرانیه ارائه می دهدیکی دیگر از خدمات منحصر به فرد این شرکت است.

باربری زعفرانیه

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری زعفرانیه

انجام بسته بندی اثاثیه منزل را به کارگران باربری محدوده زعفرانیه بسپارید. این افراد با توجه به اینکه سال های متمادی است این کار را در تهران و شهرستان ها انجام می دهند کاملا در این کار تبحر کافی و لازم را دارند. در طول این سال ها هیچ گونه گزارشی بابت آسیب به بسته بندی مشتریان در این شرکت گزارش نشده است.

ماشین های حمل بار در باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه از بهترین ماشین های حمل بار که دارای ظرفیت حجم های مختلفی از بار هستند استفاده می کند. در این شرکت از انواع نیسان بار و وانت تلفنی و کامیون های کوچک و بزرگ جهت جا به جا کردن بارهای کم و زیاد استفاده می شود. 

 

باربری زعفرانیه

وانت تلفنی زعفرانیه

گاهی اوقات می خواهید بارهای کم حجم در حد یک بوفه یا یخچال را جا به جا نمایید. جای هیچ گونه نگرانی نیست فقط کافی است تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. باربری در زعفرانیه از وانت تلفنی و نیسان بار جهت انتقال این بارهای کم حجم استفاده می کند.

 

باربری زعفرانیه

هزینه باربری زعفرانیه

باربری منطقه زعفرانیه هزینه اثاث کشی را بر مبنای مقدار تعرفه یی که در اتحادیه تصویب شده است، در نظر می گیرد، شما هموطنان گرامی می توانید به صفحه ی هزینه اسباب کشی مراجعه فرمایید و یا در ادامه به شرح مختصری از مواردی که بر قیمت حمل بار اثر گذار است، توجه فرمائید که عبارتند از :

 1. آیا مبدا و مقصد بار در یک شهر است.
 2. آیا برای جابجایی بار به کامیون نیاز است یا وانت و نیسان بار.
 3. تعداد کارگری که مورد نیاز است.
 4.  زمان لازم برای جابجایی بار حدوداً چند ساعت است.

   

  باربری زعفرانیه

قیمت حمل بار به شهرستان در باربری محدوده زعفرانیه

باربری زعفرانیه کار اسباب کشی به شهرستان را تا سقف تخفیف ۴۰٪ انجام می دهد. کافی است هر زمان که خواستید اسباب کشی نمایید با شماره سایت تماس بگیرید و از قیمت ها و تخفیف های سایت مطلع شوید.