باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه و  باربری نزدیک تجریش اسباب کشی را به صورت حرفه ای در باربری تهران انجام می دهند، بیش از سه دهه است که در شمال تهران انواع خدمات بسته بندی، حمل و جا به جایی مبلمان، اثاثیه شرکت ها و ادارات را با بهترین سطح کیفی ارائه می دهند. یکی از مهمترین اولویت ها در  این شرکت تضمین ایمنی و سلامت بار است که در این راستا از کارکنان خبره کمک می گیرد.  کارگران باربری در زعفرانیه همانند باربری شهرک غرب با مهارت کامل و به صورت حرفه ای تمام کارهای لازم بسته بندی را در اسرع وقت و با کیفیت بالا انجام می دهند. جهت اطلاع بیشتر از چگونگی انجام آن به صفحه بسته بندی اتوبار زعفرانیه مراجعه نمایید. همچنین می توانید ویدئو زیر را جهت آشنایی با چگونگی عملکرد کارگران ما در زمان بسته بندی مشاهده نمایید:

 

 

 

 

 

اسباب کشی به یک برنامه ریزی دقیق و مدیریت کمال و تمام نیاز دارد. این کار بر عهده افراد متخصص در زمینه اثاث کشی و مراحل مختلف آن است و کارشناسان باربری زعفرانیه  این کار را مهارت بالا انجام می دهند و سال های متمادی است که این شرکت در تهران و شهرستان ها نام نیک از خود به یادگار گذاشته است.

 

باربری زعفرانیه ۲۲۰۹۶۸۲۴

 

خدمات باربری زعفرانیه

هدف ما ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین خدمات با در نظر گرفتن تخفیف های ۱۰ تا ۴۰ درصد، به مشتریان گرامی است و برای کسب رضایت شما و رسیدن به این هدف تمامی تلاش خود را خواهیم کرد به گونه ای که مطمان باشید پشیمان نخواهید شد. خدمات باربری زعفرانیه شامل:

 • انواع ماشین های حمل بار مسقف و ایمن وانت تلفنی، کامیون و…
 • پکیج کامل بسته بندی.
 • مشاوره رایگان اثاث کشی.
 • بیمه نامه رایگان و
 • پرسنل خانم و آقا
 • تخفیف های گسترده و … می باشد.

 

باربری زعفرانیه

ماشین های حمل بار در باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه از بهترین ماشین های حمل بار که دارای ظرفیت حجم های مختلفی از بار هستند. از انواع نیسان بار و وانت تلفنی و کامیون های کوچک و بزرگ جهت جا به جا کردن بارهای کم و زیاد استفاده می شود. 

 

باربری زعفرانیه

هزینه باربری زعفرانیه

اتوبار زعفرانیه هزینه اثاث کشی را بر مبنای مقدار تعرفه یی که در اتحادیه تصویب شده است، در نظر می گیرد، شما هموطنان گرامی می توانید به صفحه ی هزینه اسباب کشی مراجعه فرمایید و یا در ادامه به شرح مختصری از مواردی که بر قیمت حمل بار اثر گذار است، توجه فرمائید که عبارتند از :

 1. آیا مبدا و مقصد بار در یک شه راست.
 2. آیا برای جابجایی بار به کامیون نیاز است یا وانت و نیسان بار.
 3. تعداد کارگری که مورد نیاز است.
 4.  زمان لازم برای جابجایی بار حدوداً چند ساعت است.

   

  باربری زعفرانیه