باربری ستارخان

باربری ستارخان مفتخر است که همراه با اتوبار هفت تیر سال های طولانی است که در مرکز تهران و شهرهای اطراف آن خدمات اسباب کشی، بسته بندی، جا به جایی بازار مبل را انجام می دهد. اتوبار ستارخان با بهره بردن از نیروهای متخصص و سالها تجربه درخشان در باربری تهران آن ها در این زمینه، آرامش خاطر مشتریان خود را فراهم می کند. با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از خدمات بی نظیر و مناسب باربری محدوده ستارخان و باربری ولیعصر بهره مند شوید کارشناسان ما به صورت تمام وقت پاسخگوی شما عزیزان هستند.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری ستارخان

باربری ستارخان بهترین ماشین های حمل بار را جهت انجام اسباب کشی به کار می گیرد. برای انتقال حجم های کم و زیاد بار جای هیچگونه نگرانی نیست و می توانید به این شرکت اعتماد نمایید. چرا که شرکت انواع و اقسام ماشین های سبک و سنگین خاور، وانت، ایسوزو را به کار می گیرد تا شما شهروندان گرامی دچار نگرانی و نارحتی نشوید. اگر حمل بار در مسیر طولانی صورت گیرد تمامی ماشین ها را به چادر و سقف مجهز می نماید.

بیمه اسباب کشی در باربری ستارخان

اثاث کشی کاری پرخطر و ریسک پذیر است به طوری که یک اشتباه کوچک باعث رخ دادن صدمه و آسیب هایی به بار می شود. به همین دلیل یکی از مهم ترین اولویت ها در باربری محدوده ستارخان و باربری گیشا  کاهش این اشتباهات و انجام یک کار بدون نقص و صدمه است. در همین راستا از کارگران و پرسنل کاملا ماهر کمک گرفته می شود.

باربری ستارخان

 

از طرفی این شرکت سلامت تمامی اثاثیه داخل بارتان را با بیمه کردن آن ها تضمین می کند. بیمه ی که در باربری ستارخان ارائه می شود کاملا رایگان است و در مقابل آن پولی از مشتری دریافت نمی شود. مطمان باشید بارتان بدون کم و کاستی به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهد شد. چون کار جا به جایی توسط رانندگان اسباب کشی بسیار ماهر و با تجربه با به کار بردن ماشین های حمل بار کاملا مجهز و ایمن انجام می شود.

 

خدمات مشاوره ی در باربری ستارخان

باربری در ستارخان تمام تلاش خود را می کند تا مشتریان از تمامی خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار مطلع باشند. مشاورین و کارشناسان خبره در عرصه اسباب کشی، بسته بندی و دیگر مراحل آن شما را راهنمایی می کنند. هر گونه سوالی در زمینه:

  • مقدار هزینه های مراحل مختلف اثاث کشی.
  • چگونگی انجام بسته بندی و تجهیزات استفاده شده و …داشتید می توانید از این افراد متخصص بپرسید.