باربری شهران

باربری شهران  با اتوبار تهرانپارس سال های طولانی است که در زمینه اسباب کشی و بسته بندی در خدمت مشتریان خود در تهران و شهرستان ها می باشند و با کمک پرسنل ماهر و حرفه ای تمام مراحل را انجام می دهد و شما می توانید به ما اعتماد کنید، چون این افراد مهارت لازم را در این زمینه کسب کرده اند و دوره های آموزشی را گذرانده اند. اتوبار شهران و باربری نامجو مفتخر است که به صورت ۲۴ ساعته خدمات خود را با تخفیف ویژه ارائه می دهد.

باربری شهران تهران دارای کارشناسان ماهر در این زمینه است که به صورت تمام وقت و شبانه روزی پاسخگوی مشتریان گرامی می باشند و شما می توانید سوالات مد نظرتان را با آن ها مطرح نمایید.

 

باربری شهران

هزینه باربری شهران تهران

باربری شهران تهران هزینه اسباب کشی را با دادن تخفیف های گسترده کاهش می دهد، قیمت ها را بر اساستعرفه های تعیین شده در اتحادیه مشخص می کند و در همان ابتدای کار، به عرض شما هموطنان عزیز می رساند، با خیالی آسوده و بدون استرس ما را انتخاب کنید، مطمان باشید با مدیریت شرایط خاطره خوبی در ذهنتان ایجاد خواهیم کرد.

 

 

قیمت حمل بار به شهرستان در اتوبار شهران

اتوبار شهران جهت انجام حمل بار بین شهری از قیمت های مصوب استفاده می کند. با در نظر گرفتن ۳۰٪ تخفیف هزینه ی انجام این کار را کاهش می دهد. کار چیدمان و چینش بار توسط افراد خبره و ماهر به صورت رایگان انجام می شود. فقط کافی است به ما اعتماد نمایید و یک اسباب کشی ایمن و در عین حال ارزانی را پیش بینی خواهد کرد.

 

باربری شهران

 

شماره باربری باربری شهران:

ما برای ارائه خدمات متنوع خود را در تمام روزهای سال حتی ایام تعطیل و آخر هفته ها آماده ایم. فقط با توجه به اینکه در آخر هفته ها ترافیک کاری ما بالاست، از شما استدعا داریم از چند روز قبل با شماره باربری شهران که در سایت درج شده است، تماس بگیرید تا همکاران ما نسبت به رزرو ماشین در روز مدنظرتان اقدام کنند.

شماره باربری شهران : ۴۴۳۳۴۱۸۹ ، ۰۹۱۲۸۹۱۵۲۱۸

بسته بندی در باربری شهران

این شعبه از اتوبار سرو تجهیزات بسته بندی زیر را ارائه می دهد:

  • کارتن های چند لایه در سایزهای مختلف.
  • فوم های ضربه گیر در طول های ۲۰ تا ۹۰ سانتی.
  • تجهیزات لازم برای این کار مانند قیچی و چسب و …

باربری شهران