باربری شهران

باربری شهران  با اتوبار تهرانپارس سال های طولانی است که در زمینه اسباب کشی و بسته بندی در خدمت مشتریان خود در تهران و شهرستان ها می باشند و با کمک پرسنل ماهر و حرفه ای تمام مراحل را انجام می دهد و شما می توانید به ما اعتماد کنید. چون این افراد مهارت لازم را در این زمینه کسب کرده اند و دوره های آموزشی را گذرانده اند. اتوبار شهران و باربری نامجو مفتخر است که به صورت ۲۴ ساعته خدمات خود را با تخفیف ویژه ارائه می دهد.

اسباب کشی اصولی

باربری شهران تهران دارای کارشناسان ماهر در این زمینه است که به صورت تمام وقت و شبانه روزی پاسخگوی مشتریان گرامی می باشند و شما می توانید سوالات مد نظرتان را با آن ها مطرح نمایید. با دیدن ویدئو زیر با چگونگی عملکرد کارگران اسباب کشی در این شرکت حمل بار آشنا خواهید شد:

 

 

 

هزینه اسباب کشی در باربری شهران تهران

باربری شهران تهران هزینه اسباب کشی را با دادن تخفیف های گسترده کاهش می دهد، قیمت ها را بر اساس تعرفه های تعیین شده در اتحادیه مشخص می کند و در همان ابتدای کار، به عرض شما هموطنان عزیز می رساند. با خیالی آسوده و بدون استرس ما را انتخاب کنید، مطمان باشید با مدیریت شرایط خاطره خوبی در ذهنتان ایجاد خواهیم کرد.

 

باربری شهران

قیمت ارسال بار از تهران به شهرستان در اتوبار شهران

اتوبار شهران جهت انجام حمل بار بین شهری از قیمت های مصوب استفاده می کند. با در نظر گرفتن ۳۰٪ تخفیف هزینه ی انجام این کار را کاهش می دهد. کار چیدمان و چینش بار توسط افراد خبره و ماهر به صورت رایگان انجام می شود. فقط کافی است به ما اعتماد نمایید و یک اسباب کشی ایمن و در عین حال ارزانی را پیش بینی خواهد کرد.

 

باربری شهران

 

شماره باربری باربری شهران:

ما برای ارائه خدمات متنوع خود را در تمام روزهای سال حتی ایام تعطیل و آخر هفته ها آماده ایم. فقط با توجه به اینکه در آخر هفته ها ترافیک کاری ما بالاست، از شما استدعا داریم از چند روز قبل با شماره باربری شهران که در سایت درج شده است، تماس بگیرید تا همکاران ما نسبت به رزرو ماشین در روز مدنظرتان اقدام کنند.

شماره باربری شهران : ۴۴۳۳۴۱۸۹ ، ۰۹۱۲۸۹۱۵۲۱۸

باربری شهران

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در باربری شهران

این شعبه از اتوبار سرو تجهیزات بسته بندی زیر را ارائه می دهد:

  • کارتن های چند لایه در سایزهای مختلف.
  • فوم های ضربه گیر در طول های ۲۰ تا ۹۰ سانتی.
  • تجهیزات لازم برای این کار مانند قیچی و چسب و …
  • یک نمونه از چگونگی انجام بسته بندی اثاث و وسایل داخل بار توسط کارگران باربری شهران را در ویدئو زیر مشاهده می نمایید:

 

 

 

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

باربری محدوده شهران کار بسته بندی اثاثیه منزل را با تخفیف ۴۵ درصد انجام می دهد. در روزهای به خصوصی میزان قیمت ها به مراتب کاهش پیدا می کند کافی است با ما تماس بگیرید و از قیمت ها مطلع شوید.

هزینه بیمه نامه اثاث کشی در باربری شهران

در زمان اثاث کشی امکان دارد هر حادثه ی رخ دهد مانند خراب شدن ماشین حمل بار، بارندگی یا گم شدن و شکستن وسایل و اثاث داخل بار وجود دارد. به همین دلیل اتوبار شهران تمام سعی خود را می کند تا ایمنی و سلامت بارتان را حفظ کند. شرکت برای جبران این خسارت ها تمام بار را بیمه می کند و مسئولیت اثاث کشی را بر عهده می گیرد.