باربری شهرآرا

باربری شهرآرا و باربری بلوار ارتش با مدیریت مناسب و برنامه ریزی دقیق، بهترین اسباب کشی را برای شما هموطنان عزیز انجام می دهند. نظم و سرعت مهم ترین معیار برای انجام اثاث کشی در باربری تهران است و بدون اتلاف وقت و با ایمنی کامل کار شما در اتوبار شهرآرا، به پایان می رسد. خدمات ارائه شده فقط مختص به تهران نمی باشد، بلکه در شهرستان ها نیز به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی است. باربری محدوده شهرآرا و باربری نوبنیاد به شما توصیه می کند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ی عملکرد کارگران، ویدئو زیر را مشاهده فرمایید:

فهرست مطالب:

 1. شماره باربری شهرآرا.
 2. معرفی خدمات اثاث کشی در شرکت حمل بار شهرآرا.
 3. کارگران اسباب کشی در باربری شهرآرا.
 4. قیمت اسباب کشی در باربری شهرآرا چگونه تعیین می شود؟
 5. نرخ حمل بار به شهرستان در سال ۱۴۰۱.
 6. بسته بندی وسایل برای اسباب کشی.
 7. تجهیزات بسته بندی در شرکت حمل بار شهرآرا.
 8. قیمت بیمه نامه اسباب کشی.
 9. جلسات رایگان مشاوره اسباب کشی در باربری شهرآرا.

 

شماره باربری شهرآرا

باربری شهرآرا دارای بهترین امکانات و تجهیزات اسباب کشی می باشد و دارای قدمت طولانی در این حوزه است. اگر تصمیم به اسباب کشی دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید و چه کاری بکنید، بهتر است با شماره ی شرکت حمل بار شهرآرا تماس حاصل نمایید. ما با در نظر گرفتن شرایط و جوانب کار به سرعت کارهای رزرو خدمات و ارائه ی آن ها را انجام می دهیم. بدون محدودیت زمانی می توانید از صبح شنبه تا پایان روز جمعه با ما تماس گرفته و از خدمات این شرکت حمل بار بهره مند شوید.

02144334189

معرفی خدمات اثاث کشی شرکت حمل بار شهرآرا

باربری شهرآرا مانند باربری ولیعصر خدمات اسباب کشی را در تمام مناطق تهران و شهرستان ها با قیمت پایین و کیفیت بالا ارائه می دهد. جهت اطلاع شما مشتریان گرامی یک سری از این خدمات را در زیر آورده ایم:

 • انجام بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها با روش های به روز دنیا.
 • ارائه ی بهترین تجهیزات و امکانات بسته بندی.
 • ایتفاده از ماشین آلات مناسب حمل و جابه جایی بار.
 • ارائه ی انواع ماشین های حمل بار سبک و سنگین.
 • انتقال بار به شهرستان ها توسط رانندگان ماهر.

کارگران اسباب کشی در باربری شهرآرا

یکی از عوامل بسیار مهم که بر میزان کیفیت انجام اسباب کشی تاثیر می گذارد میزان مهارت افراد انجام دهنده است. کارگران اسباب کشی در باربری شهرآرا و باربری تعاون تمامی مهارت های لازم در این زمینه را کسب کرده اند. کافی است به ما اعتماد کنید و از نتایج خوبی که این کارگران برای شما ایجاد می کنند لذت ببرید.

 

باربری شهرآرا

 

قیمت اسباب کشی در باربری شهرآرا چگونه تعیین می شود؟

باربری در شهرآرا برای تمامی افراد مراجعه کننده جهت انجام بسته بندی و اثاث کشی و رزرو ماشین های وانت بار، خاور و نیسان بار تخفیف هایی را در نظر می گیرد. که به میزان زیادی از مقدار هزینه ها در این شرکت کاسته می شود، برای کسب اطلاع از تعرفه ها به لینک هزینه اسباب کشی مراجعه فرمایید. چند نمونه از تخفیف های باربری محدوده شهرآرا را در زیر مشاهده می فرمایید:

 

 • تخفیف ۳۰٪ جهت جا به جایی بار در ایام تعطیلی و مناسبت ها.
 • تخفیف ۲۵٪ جهت جا به جا کردن جهزیه نوعروسان.
 • ۵۰ درصد تخفیف برای مشتریان ثابت.

 

باربری شهرآرا

 

نرخ حمل بار به شهرستان در سال ۱۴۰۱

اتوبار شهرآرا کار اسباب کشی به شهرستان را به طور حرفه ای انجام می دهد و تمام مراحل را با استفاده ارز بهترین تجهیزات انجام می دهد. اگر تجهیزاتی که شرکت به کار می گیرد نامناسب باشد قطعا صدماتی به وسایل بار وارد شده و خسارت های مالی را به مشتریان وارد خواهد کرد. هدف ما در این شرکت کسب رضایت مشتریان خود است، و از ایجاد احساس نارضایتی در آن ها جلوگیری خواهیم کرد. نرخ ارسال بار از تهران به شهرستان در سال ۱۴۰۰ در این شرکت حمل بار با توجه به یک سری پارامترها تعیین می شود. از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین مقدار قیمت های اسباب کشی در مسافت های طولانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نوع و تعداد ماشین های مخصوص حمل بار.
 2. مسیر طی شده از تهران تا شهرستان و شرایط آب و هوایی و جاده ی آن.
 3. مقدار مسافت طی شده تا مقصد.
 4. تعداد کارگران درگیر در کار.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

اتوبار شهرآرا کار بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها و هر نوع وسیله ی دیگر را با ایمنی کامل انجام می دهد. تمامی تجهیزات به کار رفته شده از جمله کارتن، فوم ضربه گیر به طور رایگان در خدمت شما مشتریان گرامی در سراسر تهران و شهرستان ها قرار خواهد گرفت و هزینه ی بابت آن پرداخت نخواهید کرد. این شرکت انجام بسته بندی از تخفیف ۳۵ درصد استفاده می کنیم و مطمان باشید همراه با ما اسباب کشی ارزانی را تجربه خواهید کرد.

تجهیزات بسته بندی در شرکت حمل بار شهرآرا

باربری شهرآرا مانند باربری بام تهران با به کار بردن کارتن های مناسب خیال تان را بابت یک بسته بندی حرفه ای راحت خواهد کرد. کارتن هایی که به کار گرفته می شود دارای نایلون حباب دار در قسمت داخلی هستند. این کارتن ها میزان آسیب و صدمات را به حداقل کاهش می دهد. از دیگر تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل در باربری محدوده شهرآرا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انواع ضربه گیرها و فوم های استرچ رپ و بابل رپ در طول های ۵۰ متری.
 • چسب های ۵ و ۱۰ سانتی جهت بستن درب کارتن ها.
 • انواع مختلف کیسه های زیپ دار جهت جا به جا کردن لباس و رختخواب.

باربری شهرآرا

 

جهت آشنایی با چگونگی انجام بسته بندی در باربری شهرآرا ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید:

قیمت بیمه نامه اسباب کشی 

باربری شهرآرا برای تضمین سلامت بار در تهران و شهرستان ها بیمه نامه رایگانی را ارائه می دهد. بر طبق قرارداد این شرکت حمل بار هر گونه مشکلی در طول اسباب کشی رخ دهد را به طور کامل جبران خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های سایت تماس بگیرید و از این خدمات بهره مند شوید. شما می توانید بدون پرداخت هزینه، می توانید اسباب کشی تضمین شده ی را تجربه نمایید.

جلسات مشاوره اسباب کشی رایگان در باربری شهرآرا

باربری محدوده شهرآرا مانند باربری هفت تیر در تمام روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته جلسه های مشاوره اثاث کشی را برای شما مشتریان گرامی تشکیل می دهد. در این جلسه ها تمامی نکات مربوطه از جمله هزینه اثاث کشی، چگونگی کرایه ماشین های حمل بار، تجهیزات بسته بندی ارائه شده مطرح می شود. کارشناسان و افراد متخصص در حوزه باربری مسئول تشکیل این جلسات مشاوره برای شما مشتریان گرامی می باشند. در هر زمان که خواستید ما پذیرای شما شهروندان گرامی هستیم و شما را راهنمایی خواهیم کرد که بهتر است چه کاری را انجام دهید.