باربری شهرآرا

باربری شهرآرا و باربری بلوار ارتش با مدیریت مناسب و برنامه ریزی دقیق، بهترین اسباب کشی را برای شما هموطنان عزیز انجام می دهد. نظم و سرعت مهم ترین معیار برای انجام اثاث کشی در باربری تهران است و بدون اتلاف وقت و با ایمنی کامل کار شما در اتوبار شهرآرا، به پایان می رسد. خدمات ارائه شده فقط مختص به تهران نمی باشد، بلکه در شهرستان ها نیز به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی است. باربری محدوده شهرآرا و باربری نوبنیاد به شما توصیه می کند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ی عملکرد کارگران، ویدئو زیر را مشاهده فرمایید:

 

قیمت باربری شهرآرا

 برای تمامی افراد مراجعه کننده جهت انجام بسته بندی و اثاث کشی و رزرو ماشین های وانت بار، خاور و نیسان بار تخفیف هایی را در نظر می گیرد که به میزان زیادی از مقدار هزینه ها کاسته می شود، برای کسب اطلاع از تعرفه ها به لینک هزینه اسباب کشی مراجعه فرمایید. 

 

قیمت اسباب کشی

چند نمونه از تخفیف های باربری محدوده شهرآرا را در زیر مشاهده می فرمایید:

  • تخفیف ۳۰٪ جهت جا به جایی بار در ایام تعطیلی و مناسبت ها.
  • تخفیف ۲۵٪ جهت جا به جا کردن جهزیه نوعروسان.
  • ۵۰ درصد تخفیف برای مشتریان ثابت و …

باربری شهرآرا

 

بسته بندی باربری در شهرآرا

 کار بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها و هر نوع وسیله ی دیگر را با ایمنی کامل انجام می دهد، تمامی تجهیزات به کار رفته شده از جمله کارتن، فوم ضربه گیر و…. به طور رایگان در خدمت شما مشتریان گرامی در سراسر تهران و شهرستان ها قرار خواهد گرفت و هزینه ی باباتآن پرداخت نخواهید کرد.


هزینه اسباب کشی

تجهیزات بسته بندی باربری در شهرآرا

این شرکت حمل بار مانند باربری بام تهران با به کار بردن کارتن های مناسب خیال تان را بابت یک بسته بندی حرفه ای راحت خواهیم کرد. کارتن هایی که به کار گرفته می شود دارای نایلون حباب دار در قسمت داخلی هستند. این کارتن ها میزان آسیب و صدمات را به حداقل کاهش می دهد. از دیگر تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل در باربری محدوده شهرآرا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انواع ضربه گیرها و فوم های استرچ رپ و بابل رپ در طول های ۵۰ متری.
  • چسب های ۵ و ۱۰ سانتی جهت بستن درب کارتن ها.
  • انواع مختلف کیسه های زیپ دار جهت جا به جا کردن لباس و رختخواب و….