باربری فرشته

باربری فرشته تهران و باربری آزادی با مدیریت شرایط، اسباب کشی مناسبی را برای شما هموطنان عزیز انجام می دهند. برای اینکه خیال شما مشتریان گرامی بابت یک اسباب کشی ایمن راحت باشد باربری تهران از تجهیزات و ماشین آلات درجه یک استفاده می کند و تمامی کارها توسط پرسنل ماهر و خبره در باربری خیابان فرشته انجام می شود. خدمات ارائه شده در باربری نزدیک فرشته تنها شامل مناطق مختلف تهران نمی شود بلکه این شرکت حمل بار شهرستان ها را هم تحت پوشش قرار می دهد. کافی است به تجارب چند ساله ی ما اعتماد نمایید و از خدمات بی نظیر ما بهره مند شوید.

فهرست محتوا:

 • شماره باربری فرشته.
 • خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری محدوده فرشته.
 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در شرکت حمل بار فرشته.
 • هزینه باربری فرشته چقدر است؟
 • اجاره انبار موقت در محدوده فرشته تهران.
 • حمل بار به شهرستان در باربری خیابان فرشته چگونه انجام می شود؟
 • هزینه حمل بار به شهرستان در سال ۱۴۰۱.
 • کارگر اسباب کشی در باربری فرشته.
 • ماشین های حمل بار مناسب در شرکت حمل بار فرشته.
 • وانت تلفنی فرشته.
 • نرخ وانت بار در باربری فرشته.
 • نرخ کرایه ماشین های حمل بار سنگین در باربری فرشته.
 • محدوده باربری فرشته.
 • حمل وسایل سنگین وزن در اسباب کشی با تخفیف ۳۰ درصد.

شماره باربری فرشته

برای رزرو خدمات این شرکت حمل بار و باربری گاندی کافی است با مشاورین ما صحبت نمایید. این افراد از طریق تلفن و به صورت حضوری و آنلاین تمامی خدمات مناسب را برای شما مشتریان گرامی رزرو خواهند کرد. می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده در باربری نزدیک فرشته مطلع شوید.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری فرشته

 

خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری محدوده فرشته

باربری فرشته مانند باربری دربند سال های طولانی است که تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. گوشه ای از خدمات ارائه شده در این شرکت را در زیر مشاهده می فرمایید:

 1. انواع ماشین های حمل بار در اندازه های مختلف برای انتقال حجم های مختلف از بار.
 2. انجام حمل بار به شهرستان و مسیرهای دور و نزدیک داخل شهر و خارج از شهر تهران.
 3. جا به جایی وسایل سنگین وزن با ماشین آلات مخصوص این کار و با کمک جرثقیل و بالابرهای اتوماتیک.
 4. دادن تخفیف به تمامی مشتریان از ۱۰ تا ۴۵ درصد.
 5. انجام بسته بندی اثاثیه منزل و وسایل و کالاهای دیگر با بهترین کارتن ها.

 

 

 

حمل بار و اسباب کشی بیمه شده در باربری فرشته

شرکت حمل بار فرشته در تهران و شهرستان ها با هدف انجام اسباب کشی ایمن، بیمه نامه رایگیانی را صادر می کند. این بیمه نامه شامل تمامی مشتریان گرامی است و تمام افراد مراجعه کننده به شرکت بیمه خواهند شد. آتش سوزی، سرقت، گم شدن و خراب شدن وسایل تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرد. این بیمه نامه در یک زمان مشخص شروع و در یک زمان معین پایان می پذیرد که موعد آن در قرار داد اخذ می شود.

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در شرکت حمل بار فرشته

کارگران اسباب کشی در باربری محدوده فرشته بهترین کار بسته بندی را با تجهیزات مناسب انجام می دهند. این کارگران آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند. کار بسته بندی از مهم ترین قسمت های اسباب کشی محسوب می شود که بهتر است با تجهیزات و امکانات مناسبی انجام شود. ما از کارتن های چند لایه در عین حال کم وزن برای بسته بندی وسایل قیمتی و شکستنی استفاده می کنیم. همچنین کارگران ما اطراف تمامی وسایل منزلتان را به کار بردن فوم های ضربه گیر دور پیچ می کنند. در واقع هدف ما جلوگیری از شکستن و آسیب رسیدن به اثاثیه و وسایل داخل بارتان می باشد. می توانید جهت اطلاع از عملکرد کارکنان این شرکت حمل بار ویدئو زیر را مشاهده فرمایید:

 

هزینه باربری فرشته چقدر است؟

شرکت حمل بار فرشته و  باربری صدر قیمت اسباب کشی را بر مبنای معیار های مختلف در نظر می گیرند، به عنوان مثال مقدار وقت صرف شده و مسافت طی شده، نوع ماشین های حمل بار استفاده شده برای اثاث کشی و موارد دیگر در مقدار هزینه ها دخیل است. به صفحه هزینه اسباب کشی مراجعه و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید. همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت های به روز اسباب کشی با ما تماس بگیرید. به علت نوسان های زیادی که در قیمت ها و شرایط اقتصادی وجود دارد بهتر است به صورت دقیق از میزان قیمت های روزانه مطلع شوید. ما در شرایط مختلف مانند تعطیلی ها، مناسبت ها و اعیاد تخفیف های ۱۵ تا ۳۵ درصد را بر قیمت نهایی اعمال خواهیم کرد. جهت اطلاع از میزان و شرایط تخفیف ها با مشاورین ما صحبت نمایید.

 

 

باربری فرشته


 

 

اجاره انبار موقت در محدوده فرشته تهران

اتوبار فرشته در تمام محدوده ی خیابان فرشته انبارهایی را اجاره می دهد. البته این کار محدود به خیابان فرشته نیست و در تمام شهرهای اطراف تهران نیز انبارهایی را کرایه می دهد. هدف این شرکت حمل بار کسب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد. اگر به هر دلیلی مجبور شدید چند روز ارسال بار را به تعویق بیاندازید این شرکت حمل بار شرایطی را برای شما فراهم می کند تا آسیبی به بارتان وارد نشود.

 

باربری فرشته

 

حمل بار به شهرستان در باربری خیابان فرشته چگونه انجام می شود؟

باربری خیابان فرشته جهت انجام اسباب کشی در مسیرهای طولانی از برنامه ریزی دقیق استفاده می کند. کارگران ماهر و کاربلد ما نه تنها بسته بندی ایمنی را برایتان انجام می دهند بلکه چیدمان مناسبی را هم انجام می دهند. به طوریکه تا از ابتدای مسیر تا انتهای آن و رسیدن به مقصد مورد نظرتان مشکلی برای بار ایجاد نشود. ارسال بار از تهران به شهرستان ها را با به کار بردن بهترین ماشین های حمل بار انجام می دهیم. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات بین شهری ما استفاده و بهره مند شوید.

هزینه حمل بار به شهرستان در سال ۱۴۰۱

باربری فرشته در هر صورت چه اسباب کشی به داخل تهران باشد و چه حمل بار به شهرستان ها هزینه های منصفانه و مصوب تعاونی را در نظر می گیرد. تنها تفاوت در میزان تخفیف های ارائه شده است که در حمل بار به شهرستان تخفیف بیشتری در نظر می گیریم. این شرکت حمل بار تمام شرایط را بررسی می کند و در صورتی که شرایط مالی مشتریان نامساعد باشد تمام تلاش خود را می کند تا هزینه ها را به میزان بالایی کاهش دهد. عواملی را که در مقدار قیمت های حمل بار به شهرستان ها در نظر می گیریم به قرار زیر است:

 • نوع ماشین های حمل بار.
 • مقدار مسیر طی شده از ابتدای مبدا تا مقصد.
 • تعداد کارگران و رانندگان.
 • زمان صرف شده جهت انجام اسباب کشی به شهرستان.

 


کارگر اسباب کشی در باربری فرشته

با شماره تلفن باربری فرشته تهران تماس بگیرید، اگر می خواهید کار اسباب کشی را خودتان انجام دهید و چند نفر کارگر را به عنوان کمک می خواهید. کارگران اسباب کشی ما هم در مبدا و هم در مقصد با مهارت کامل و به صورت حرفه ای تمامی کارهای لازم را انجام می دهند. این کارگران از اتلاف وقت مشتریان جلوگیری می کنند و با تعهد بالا تا پایان کار همراهتان خواهد بود. هر چند خدمات این شرکت حمل بار محدوده به رزرو کارگر خالی نمی باشد اما در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید یک سری از خدمات ما را رزرو نمایید. 

 

 

ماشین های حمل بار مناسب در شرکت حمل بار فرشته

باربری محدوده فرشته از ماشین های حمل بار سبک، نیمه سنگین و سنگین جهت انجام اسباب کشی در تهران و حمل بار به شهرستان ها استفاده می کند. کف تمامی وسایل نقلیه را با استفاده از موکت پوشانده ایم تا آسیبی به وسایل داخل بار وارد نشود. همچنین این ماشین های حمل بار مجهز به پتو و سایر وسایل ایمنی لازم می باشند. روزانه شاید صد ها و یا هزاران بار مختلف در یک مسیر انتقال و جا به جا شود و باید برای جلوگیری از خسارت و آسیب های وارده بر بار ایمنی را به طور کامل رعایت کرد. شرکت حمل بار فرشته از ماشین های حمل بار ایمن استفاده می کند تا مقدار خسارت ها را به حداقل کاهش دهد. در هر ساعت از شبانه روز می توانید تماس بگیرید و سرویس های مدنظرتان را رزرو نمایید.

وانت تلفنی فرشته

یکی از پرطرفدارترین ماشین های حمل بار در بین شما شهروندان گرامی، وانت تلفنی است. به طوریکه ما به صورت روزانه و دایمی این وسیله ی نقلیه را رزرو و کرایه می دهیم. می توانید جهت سفارش این وسیله نقلیه با ما تماس بگیرید، بدون هیچ گونه محدودیتی در سریع ترین زمان ممکن این کار را برای شما انجام خواهیم داد. پتانسیل وانت تلفنی برای جا به جایی بار، دو تن می باشد که همین امر باعث شده که به یکی از پر طرفدارترین ماشین های حمل بار تبدیل شود. ما تعدادی از ماشین های سبک وانت تلفنی و نیسان بار را در نقاط مختلف تهران مستقر کرده ایم تا بدون معطلی بتوانیم به مقصد مد نظر مشتری آن ها را ارسال نماییم.

کرایه وانت تلفنی در باربری فرشته

جهت کرایه و استفاده از وانت تلفنی و نیسان بار و دیگر ماشین های حمل بار در فرشته با ما تماس بگیرید. ما بدون معطلی و به سرعت کار رزرو خدمات و وسایل نقلیه را برایتان انجام خواهیم داد. روزانه مشتریان زیادی در تهران و شهرستان ها خواستار رزرو و کرایه وانت تلفنی و نیسان هستند. به همین دلیل این شرکت از تعداد زیادی دستگاه ماشین های سبک در پارکینگ شرکت قرار داده است. از این بابت هیچ جای نگرانی وجود ندارد و شما به راحتی می توانید در هر زمان که خواستید از این ماشین ها استفاده نمایید.

نرخ کرایه ماشین های حمل بار سنگین در باربری فرشته

باربری فرشته قیمت های به روز و مناسبی را برای مشتریان خود تعیین می کند، اما این کار را کاملا به صورت قانونی انجام می دهد.تعیین قیمت ماشین های حمل بار در شرکت های باربری، یک کار بسیار سخت محسوب می شود، چرا که مقدار مشخصی برای آن وجود ندارد. به این معنی که نرخ های تعیین شده در اتحادیه را به صورت کامل و به روز استعلام می گیرد و با اعلام تخفیف آن ها را به مشتریان اعلام می کند. به عنوان مثال قیمت ماشین های حمل بار در زمستان ۱۴۰۰ به صورت زیر است:

 1. تریلی: پنج میلیون.
 2. کفی: چهار میلیون و پانصد هزار.
 3. جفت: پنج میلیون و پانصد هزار تومان.
 4. وانت تلفنی: دو میلیون تومان.
 5. نیسان بار: یک میلیون و هفتصد هزار.
 6. خاور: سه میلیون تومان.

 

محدوده باربری فرشته

باربری فرشته در خیابانی به همین نام و در الهیه تهران در منطقه یک شهرداری قرار دارد. این شرکت با کسب مجوز از تعاونی حمل بار، در این منطقه و مناطق دیگر تهران و شهرستان ها خدمات خود را ارائه می دهد. کافی است با ما تماس بگیرید تا به رانندگان ماشین های حمل بار آن منطقه اطلاع دهیم. این خیابان یکی از لوکس ترین و لاکچری ترین خیابان های تهران است و قیمت خانه ها و آپارتمان های آن بسیار زیاد است. اما نا امید نشوید در هر زمان که نیاز به اجاره خانه و جابه جایی وسایل و اثاثیه منزل داشتید، ما بهترین خدپات را با کمترین قیمت ممکن در اختیارتان قرار خواهیم داد.

حمل وسایل سنگین وزن در اسباب کشی با تخفیف ۳۰ درصد

باربری خیابان فرشته از بهترین تجهیزات و ماشین آلات مخصوص انجام اسباب کشی در تهران و شهرستان ها استفاده می کنند. شما مشتریان عزیز می توانید جهت رزرو این وسایل با ما در ارتباط و با کارشناسانمان صحبت نمایید. به جرات می توان گفت مهم ترین و سخت ترین قسمت اسباب کشی حمل و جا به جایی وسایلی مانند یخچال، بوفه و سرویس خواب است. هیچ گاه کارگران به تنهایی نمی توانند این وسایل را با ایمنی کامل به مقصد انتقال دهند. ما برای حل این مشکل از انواع بالابرها، کمربندهای مخصوص و جرثقیل استفاده می کنیم و ایمنی کار را با به کاربردن این تجهیزات تضمین خواهیم کرد.