باربری قیطریه

باربری قیطریه و باربری در اختیاریه تمام کارهای مربوط به اسباب کشی را با رعایت نکات ایمنی انجام می دهند. برنامه ریزی دقیقی که توسط مدیران با تجربه تنظیم می شود، با کمک پرسنل ماهر اجرا می شود، می توانید با خیالی آسوده به ما اعتماد نمایید. باربری سمت قیطریه و باربری سعادت آباد دارای سال ها تجربه کافی در زمینه بسته بندی واثاث کشی است و تمامی کارهای مربوطه توسط کارگران حرفه ای و با مهارت بالا انجام می شود.

باربری نزدیک قیطریه به شما پیشنهاد می کند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری قیطریه جهت انجام اسباب کشی مناسب و ایمن از ماشین های حمل بار درجه یک ومجهز استفاده می کند. این ماشین ها با توجه به حجم بارهای جا به جا شده به چند دسته تقسیم می شوند که شامل:

  • وانت تلفنی و نیسان بار مسقف جهت حا به جایی و اسباب کشی درون شهری.
  • خاور و کامیون و ایسوزو که برای جا به جا کردن و اثاث کشی حجم های بالا و پر حجم استفاده می شود.

باربری قیطریه

بسته بندی باربری منطقه قیطریه

باربری منطقه قیطریه بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها و ادارات دولتی را با رعایت کامل نکات ایمنی انجام می دهد. این شعبه از باربری تهران برای این کار از کارتن هایی استفاده می کند که دارای ویژگی های زیر است:

۱. کارتن هایی با ضخامت بالا و وزن پایین جهت بسته بندی ظرف و ظروف شکستنی.

۲. کارتن های دارای چوب رختی در اندازه های مختلف برای حمل و جا به جایی لباس.

۳. کارتن های دارای نایلون حباب دار در قسمت داخلی، برای حمل وسایل قیمتی.

انواع مختلف کارتن، متناسب با اندازه وسیله موجود در بار را ارائه می دهد، برای اطلاعات بیشتر به صفحه بسته بندی مراجعه فرمایید.

باربری قیطریه

هزینه باربری در قیطریه

اسباب کشی دارای مراحل مختلف است و هر کدام هزینه مشخصی دارد و این شرکت قیمت ها را بر اساس مقدار مصوب اتحادیه حمل و نقل در نظر می گیرید. بنابراین می توانید بدون نگرانی کارتان را به ما بسپارید. هزینه ها بابت موارد زیر در نظر گرفته می شود:

  • تعداد کارگران.
  • زمان صرف شده تا پایان کار.
  • نوع ماشین حمل بار استفاده شده و….

 

باربری قیطریه

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در اتوبار قیطریه

جهت اطلاع از هزینه مراحل مختلف اسباب کشی در اتوبار قیطریه با ما تماس بگیرید. هزینه ی بابت انجام بسته بندی از شما دریافت نخواهد شد. کارگران ما لیستی از لوازم داخل بارتان را تهیه می کنند. برای تک تک وسایل از کارتن های هم سایز استفاده آن ها می شود. در این شرکت برای بسته بندی یخچال و بوفه و… نیز از کارتن های بزرگ استفاده می شود. جهت انجام بسته بندی انعام و هزینه ی برای کارگران در نظر گرفته نمی شود.