باربری قیطریه

باربری قیطریه و باربری در اختیاریه تمام کارهای مربوط به اسباب کشی را با رعایت نکات ایمنی انجام می دهند. برنامه ریزی دقیقی که توسط مدیران با تجربه تنظیم می شود، با کمک پرسنل ماهر اجرا می شود، می توانید با خیالی آسوده به ما اعتماد نمایید. باربری سمت قیطریه و باربری سعادت آباد دارای سال ها تجربه کافی در زمینه بسته بندی واثاث کشی است و تمامی کارهای مربوطه توسط کارگران حرفه ای و با مهارت بالا انجام می شود.

باربری نزدیک قیطریه به شما پیشنهاد می کند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

ماشین های حمل بار باربری قیطریه

باربری قیطریه جهت انجام اسباب کشی مناسب و ایمن از ماشین های حمل بار درجه یک و مجهز استفاده می کند. این ماشین ها با توجه به حجم بارهای جا به جا شده به چند دسته تقسیم می شوند که شامل:

  • وانت تلفنی و نیسان بار مسقف جهت حا به جایی و اسباب کشی درون شهری.
  • خاور و کامیون و ایسوزو که برای جا به جا کردن و اثاث کشی حجم های بالا و پر حجم استفاده می شود.

باربری قیطریه

وانت تلفنی و نیسان بار

باربری قیطریه از هر دو نوع ماشین های سبک و سنگین جهت انتقال بار در مسیرهای دور و نزدیک استفاده می کند. رزرو وانت تلفنی و نیسان بار به صورت همه روزه در این شرکت حمل بار انجام می شود. انتقال بارهای کم حجم در تهران با استفاده از این دو ماشین حمل بار انجام می شود. ما این ماشین ها را به سقف و چادر مجهز کرده ایم و با این کار سلامت بار حفظ می شود.

بسته بندی باربری منطقه قیطریه

باربری منطقه قیطریه بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها و ادارات دولتی را با رعایت کامل نکات ایمنی انجام می دهد. این شعبه از باربری تهران برای این کار از کارتن هایی استفاده می کند که دارای ویژگی های زیر است:

۱. کارتن هایی با ضخامت بالا و وزن پایین جهت بسته بندی ظرف و ظروف شکستنی.

۲. کارتن های دارای چوب رختی در اندازه های مختلف برای حمل و جا به جایی لباس.

۳. کارتن های دارای نایلون حباب دار در قسمت داخلی، برای حمل وسایل قیمتی.

انواع مختلف کارتن، متناسب با اندازه وسیله موجود در بار را ارائه می دهد، برای اطلاعات بیشتر به صفحه بسته بندی مراجعه فرمایید.

همچنین در ویدئو زیر نحوه عملکرد کارگران اسباب کشی در باربری قیطریه را نشان می دهد برای اطلاع چگونگی انجام بسته بندی اثاثیه منزل می توانید آن را مشاهده فرمایید:

 

هزینه باربری در قیطریه

اسباب کشی دارای مراحل مختلف است و هر کدام هزینه مشخصی دارد و این شرکت قیمت ها را بر اساس مقدار مصوب اتحادیه حمل و نقل در نظر می گیرید. بنابراین می توانید بدون نگرانی کارتان را به باربری قیطریه بسپارید. هزینه ها بابت موارد زیر در نظر گرفته می شود:

  • تعداد کارگران.
  • زمان صرف شده تا پایان کار.
  • نوع ماشین حمل بار استفاده شده و….

 

باربری قیطریه

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در اتوبار قیطریه

جهت اطلاع از هزینه مراحل مختلف اسباب کشی در اتوبار قیطریه با ما تماس بگیرید. هزینه ی بابت انجام بسته بندی از شما دریافت نخواهد شد. کارگران ما لیستی از لوازم داخل بارتان را تهیه می کنند. برای تک تک وسایل از کارتن های هم سایز استفاده آن ها می شود. در این شرکت برای بسته بندی یخچال و بوفه و… نیز از کارتن های بزرگ استفاده می شود. جهت انجام بسته بندی انعام و هزینه ی برای کارگران در نظر گرفته نمی شود.

باربری قیطریه

ارسال بار برون شهری در باربری قیطریه

کلا انجام اسباب کشی در این شرکت دو نوع است یا در سطح شهر تهران و یا حمل بار به شهرستان است. به مراتب انتقال بار در یک مسیر طولانی و خارج از شهر کار سختتری نسبت به حمل بار در مناطق تهران است. باربری قیطریه تمهیداتی را در این زمینه در نظر گرفته است که شما مشتریان گرامی می توانید به راحتی در هر دو حالت گفته شده اسباب کشی نمایید. در ادامه به شما خواهیم گفت چه امکاناتی برای این کار در نظر گرفته شده است.

باربری قیطریه


 

مشاوره اسباب کشی در باربری قیطریه

باربری قیطریه این امکان را فراهم کرده است تا کارشناسان ماهر این شرکت در محل حاضر شده و شما را به طور کامل راهنمایی نمایند. همچنین می توانید به شرکت مراجعه کنید و قبل از رزرو خدمات از چند و چون کار مطلع شوید و با شرکت کردن در جلسات تشکیل شده سوالات خود را مطرح نمایید.