باربری ولیعصر

باربری ولیعصر که تحت نظر باربری تهران، سال های متمادی است مشغول به فعالیت بوده و مشتریان ثابتی را در تهران و شهرستان ها دارد، خدمات به روز و مناسبی را در هر مرحله از اسباب کشی ارائه می دهد و باربری میدان ولیعصر تمام وقت آماده ی خدمت رسانی است، پس بدون نگرانی تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده بهره مند شوید، هدف اتوبار ولیعصر و باربری گاندی جلب رضایت شما عزیزان است و بهترین تجهیزات را در اختیارتان قرار خواهد داد.

باربری ولیعصر

22096794

22096824

09128915218

کارگران اسباب کشی در باربری محدوده ولیعصر دارای بیش از ۱۵ سال تجربه در این عرصه هستند. تمامی مراحل اثاث کشی مانند بسته بندی را با بهترین شکل ممکن انجام می دهند. این افراد دارای تعهد لازم هستند و امانت دار شما خواهند بود. انعام کارگر اثاث کشی در این شرکت حمل بار بر عهده ی خود موسسه است. 

 

بسته بندی اتوبار ولیعصر

اتوبار ولیعصر کار بسته بندی را با تجهیزات درجه یک و با کیفیت انجام می دهد که شامل کارتن های محکم و درجه یک، پلاستیک های ضربه گیر و … است. از آسیب اثاث داخل بار به طور کامل جلوگیری می کند. به لینک بسته بندی مراجعه فرمایید و از خدمات ارائه شده آگاهی پیدا کنید، افراد متخصص در این زمینه به شما کمک خواهند کرد که بهترین نتیجه را کسب نمایید.

باربری ولیعصر

 

از تجهیزات بسته بندی ارائه شده در این شرکت حمل و نقل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فوم های ضربه گیر به طول ۲۰ تا ۹۰ متر.
  • کارتن های چندلایه و مرغوب.
  • کارتن های درب دار در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ.
  • کارتن های مخصوص بسته بندی یخچال، ماشین لباسشوئی و….

باربری ولیعصر

هزینه باربری ولیعصر

باربری ولیعصر و باربری یافت آباد  برای درک هر چه بیشتر مشتریان خود، قیمت هایی را برای مراحل مختلف اثاث کشی در نظر می گیرند که کاملا طبق مقدار تعرفه های مشخص شده توسط اتحادیه حمل و نقل است. این قیمت ها به موارد مختلفی اختصاص داده می شود که همراه با ۱۰ تا ۴۰ درصد تخفیف برای تمامی افراد مراجعه کننده به شرکت است. برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات کار به لینک تعرفه ها مراجعه فرمایید و با خیالی آسوده و اطلاع از صفر تا صد کار، اسباب کشی نمایید.

باربری ولیعصر