باربری ولیعصر

باربری ولیعصر که تحت نظر باربری تهران، سال های متمادی است مشغول به فعالیت بوده و مشتریان ثابتی را در تهران و شهرستان ها دارد. خدمات به روز و مناسبی را در هر مرحله از اسباب کشی ارائه می دهد و باربری میدان ولیعصر تمام وقت آماده ی خدمت رسانی است. پس بدون نگرانی تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده بهره مند شوید، هدف اتوبار ولیعصر و باربری گاندی جلب رضایت شما عزیزان است و بهترین تجهیزات را در اختیارتان قرار خواهند داد.

باربری ولیعصر

22096794

22096824

09128915218

کارگران اسباب کشی در باربری محدوده ولیعصر مانند باربری دربند دارای بیش از ۱۵ سال تجربه در این عرصه هستند. تمامی مراحل اثاث کشی مانند بسته بندی را با بهترین شکل ممکن انجام می دهند. این افراد دارای تعهد لازم هستند و امانت دار شما خواهند بود. انعام کارگر اثاث کشی در این شرکت حمل بار بر عهده ی خود موسسه است. 

بسته بندی اتوبار ولیعصر

اتوبار ولیعصر کار بسته بندی را با تجهیزات درجه یک و با کیفیت انجام می دهد که شامل کارتن های محکم و درجه یک، پلاستیک های ضربه گیر و … است. از آسیب اثاث داخل بار به طور کامل جلوگیری می کند. به لینک بسته بندی مراجعه فرمایید و از خدمات ارائه شده آگاهی پیدا کنید، افراد متخصص در این زمینه به شما کمک خواهند کرد که بهترین نتیجه را کسب نمایید.

باربری ولیعصر

 

از تجهیزات بسته بندی ارائه شده در باربری ولیعصر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فوم های ضربه گیر به طول ۲۰ تا ۹۰ متر.
  • کارتن های چندلایه و مرغوب.
  • کارتن های درب دار در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ.
  • کارتن های مخصوص بسته بندی یخچال، ماشین لباسشوئی.

باربری ولیعصر

جهت اطلاع از چگونگی انجام بسته بندی توسط کارگران باربری در ولیعصر می توانید ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید:

هزینه باربری ولیعصر

باربری ولیعصر و باربری یافت آباد  برای درک هر چه بیشتر مشتریان خود، قیمت هایی را برای مراحل مختلف اثاث کشی در نظر می گیرند. که کاملا طبق مقدار تعرفه های مشخص شده توسط اتحادیه حمل و نقل است. این قیمت ها به موارد مختلفی اختصاص داده می شود که همراه با ۱۰ تا ۴۰ درصد تخفیف برای تمامی افراد مراجعه کننده به شرکت است. برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات کار به لینک تعرفه ها مراجعه فرمایید و با خیالی آسوده و اطلاع از صفر تا صد کار، اسباب کشی نمایید.

باربری ولیعصر

باربری ولیعصر مشتریان خود را درک می کند و همواره در تلاش است تا هزینه ها را کاهش دهد. یکی از راهکارهایی که باربری ولیعصر جهت کاهش قیمت ها در نظر می گیرد ارائه ی تخفیف ها است. هر بار که مشتری با ما تماس بگیرید شرایط تخفیف ها را به طور کامل شرح خواهیم داد. بنابراین کافی است با ما تماس بگیرید و در این خدمات بی نظیر سهیم شوید. 

باربری ولیعصر

نرخ بیمه اسباب کشی باربری ولیعصر

بیمه نامه اسباب کشی ارائه شده در باربری ولیعصر دارای شرایط مشخصی است که به طور کامل به مشتریان توضیح داده می شود. شرکت به عنوان مثال تا سقف ۴۰۰ میلیون وسایل و اثاثیه داخل بار را بیمه می کند. این شرایط ویژه بدون در نظر گرفتن کوچکترین هزینه ی به شما شهروندان گرامی ارائه می شود.

ماشین های مجهز در باربری محدوده ولیعصر

اتوبار ولیعصر اسباب کشی را با خودروهای کاملا مجهز و متنوع انجام می دهد. منظور از خودروهای متنوع این است که  شرکت هر حجمی از بار را با کمک ماشین های کوچک و بزرگ ایسوزو، خاور و نیسان انجام می دهد. مجهز بودن ماشین های حمل بار این شرکت خاطره خوبی از اسباب کشی را در ذهن مشتریان نگه می دارد. به عنوان مثال یکی از این موارد تودوزی قسمت داخلی وسایل نقلیه ی این شرکت است که با ایتفاده از فوم و موکت این کار انجام شده است.