باربری ونک

باربری ونک مانند باربری نامجو با داشتن پرسنل خبره و برنامه ریزی دقیق بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی را در مناطق مختلف تهران ارائه می دهد. این خدمات در باربری تهران  فقط مختص به مناطق مختلف تهران نیست بلکه شامل شهرستان ها نیز می شود. مشاورین و کارشناسان ماهر و متخصص نحوه انجام اثاث کشی در باربری سمت ونک را به طور کامل برای شما توضیح خواهند داد و در تمام طول شبانه روز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. اگر می خواهید ماشین حمل بار و سرویس دهی یا هر گونه خدمات دیگر  را رزرو نمایید. با شماره های باربری میدان ونک تماس حاصل نمایید و در سریع ترین زمان کار خود را به پایان برسانید:

۲۲۰۹۶۸۲۴

۲۲۰۹۶۷۹۴

۰۹۱۲۸۹۱۵۲۱۸

باربری ونک


بیمه اسباب کشی در باربری در محدوده ونک

یکی از مهم ترین دغدغه های شما مشتریان گرامی در زمان اسباب کشی این است که آیا ایمنی اثاث داخل بارتان حفظ خواهد شد یا نه. به شما پیشنهاد می کنیم با شماره باربری ونک تماس بگیرید چون در زمان اخذ قرارداد مانند شعبه باربری گاندی  بیمه نامه رایگانی ارائه می شود. بر اساس این بیمه نامه هر گونه خسارت و آسیبی که به اسباب کشی وارد شود مسئولیت آن با این شرکت حمل بار است.

 

باربری ونک

 بسته بندی باربری در ونک

باربری در ونک از کارگران ماهری بهره مند است که با احتیاط و ایمنی کامل کار بسته بندی را انجام می دهند. این کار را برای هر گونه اثاث و وسیله ی انجام داده و از آسیب آن ها جلوگیری خواهند کرد زیرا از کارتن های چند لایه ی مرغوب و درجه یک استفاده می کنند. کارگران این شرکت حمل بار فضای خالی کارتن ها را با پارچه و فوم های ضربه گیر پر می کنند. بنابراین می توانید بدون هیچ نگرانی کارتان را به ما محول نمایید، به صفحه بسته بندی مراجعه و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید. هر گونه امکانات و تجهیزاتی که لازم باشد را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار خواهیم داد.

 

 

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در اتوبار ونک

اتوبار ونک تمام تلاش خود را می کند تا مقدار هزینه های مراحل مختلف بسته بندی، چیدمان بار و.. را کاهش دهد. با ارائه ی تخفیف هایی هزینه ها را سرشکن می کند. کارگران در برابر بسته بندی تمام اثاثیه و لوازم داخل بار انعامی از مشتریان دریافت نخواهند کرد. تهیه انواع مختلف کارتن ها و لوازم و وسایل مورد نیاز جهت انجام بسته بندی بر عهده کارگران ماهر ما می باشد .

باربری ونک

ارسال بار از تهران به شهرستان در باربری ونک

ارسال بار به تمامی شهرستان ها در اتوبار ونک انجام می شود. کارکنان شرکت به چند گروه تقسیم شده و در مبدا و مقصد و مسیر اسباب کشی همراه شما شهروندان گرامی خواهند بود. بهترین امکانات و تجهیزات در زمان حمل بار به شهرستان به کار گرفته می شود.