باربری پاسداران

باربری پاسداران و اتوبار بام تهران از پرسنل و کارکنان کاملا ماهری در زمینه اسباب کشی و بسته بندی برخوردار هستند. در  این شعبه و دیگر شعب مانند باربری فرشته این افراد صفر تا صد مراحل را طبق تجربه چندین ساله  و زیر نظر اتوبار سرو انجام می دهند. این شرکت به صورت تمام وقت در خدمت مشتریان می باشد. باربری خیابان پاسداران و باربری میرداماد حمل بار و اثاث کشی را در تهران و شهرستان های اطراف انجام می دهند و دارای مشتریان ثابتی در این مناطق می باشند. بنابراین با ما یک کار بدون نگرانی و راحت را تجربه خواهید کرد. برای رزرو سرویس دهی کافی است با شماره تلفن های باربری نزدیک پاسداران تماس بگیرید و همچنین با دیدن ویدیو زیر از نحوه عملکرد کارگران مطلع شوید.

 
 
 

 

اگر می خواهید در منطقه پاسداران با خیالی آسوده اسباب کشی کنید به شما پیشنهاد می کنیم یک شرکت حمل بار مناسب را انتخاب کنید. باربری پاسداران در این منطقه دارای مشتریان ثابت است و از نحوه عملکرد ما کاملا مطلع هستند. کارگران اثاث کشی در این شرکت حمل و نقل تمامی مهارت های لازم را کسب کرده اند و بدون هیچ گونه نگرانی می توانید کارتان را به ما بسپارید. ما در راستای حفظ آرامش مشتریان خود تمامی تلاش های لازم را خواهیم کرد.

باربری پاسداران

 

 اسباب کشی ارائه شده در باربری محدوده پاسداران

باربری در پاسداران را جهت انجام اسباب کشی مناسب انتخاب نمایید چرا که این شرکت حمل بار:

  • تمامی ماشین های حمل بار را به سقف و یا چادر مجهز کرده است.
  • تک تک اثاث و وسایل بار و اسباب کشی را با کارتن های چند لایه بسته بندی می کند.
  • درب کارتن ها را با چسب های ۵ و ۱۰ سانتی محکم می کند.
  • کارگران اسباب کشی در این شرکت دارای تجربه ی بیش از ۱۵ سال تجربه هستند.
  • فعهلیت شرکت به صورت ۲۴ ساعته از شبانه روز است.

باربری پاسداران

نحوه بسته بندی اثاثیه منزل در باربری پاسداران

باربری محدوده پاسداران کار بسته بندی اثاثیه منزل و هر نوع وسیله ی دیگر را با مهارت بالا انجام می دهند. ابتدا یک لیست کامل از وسایل منزل توسط کارگران تهیه شده و بر مبنای سایز و نوع آن ها کارتن های چند لایه را تهیه می کنند. دیگر مراحل کار بسته بندی توسط نیروهای خانم در این شرکت انجام می شود.

  • یک نمونه از چگونگی انجام بسته بندی و دورپیچ کردن وسایل منزل توسط کارگران اسباب کشی را در زیر آورده ایم. می توانید از نزدیک شاهد آن باشید:

 

شماره باربری پاسداران

باربری پاسداران جهت ارتباط کارشناسان و مشاورین با مشتریان خود شماره تلفن زیر را در سایت قرار داده است که به راحتی با گرفتن آن می توانید:

  1. خدمات ارائه شده اسباب کشی را رزرو نمایید.
  2. هر گونه مشاوره در مورد اثاث کشی و مراحل آن را می توانید دریافت کنید.
  3. از میزان قیمت ها و تخفیف های ارائه شده مطلع شوید.

 

۰۲۱-۲۲۰۹۶۸۲۴

باربری پاسداران
کارشناسان و مشاورین باربری در پاسداران به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما مشتریان عزیز هستند. بدون محدودیت زمانی می توانید با ما در تماس باشید و بدون معطلی اسباب کشی نمایید.