باربری کن

باربری کن و باربری تهرانسر با به کار بردن ماشین های مسقف وانت بار و خاور و نیسان تلفنی در باربری تهران کار اسباب کشی را انجام می دهد. خدمات خود را در غرب و دیگر نقاط تهران و شهرستان ها ارائه می دهد و این شرکت و باربری نوبنیاد به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی هستند. اسباب کشی کاری پر خطر است که برای جلوگیری از خسارت به بارتان، اتوبار کن تمامی وسایل و کالاهای بار شما را به طور رایگان بیمه می کند. برای اطلاع از نوع خدمات ارائه شده باربری محدوده کن و باربری شهرزیبا با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

09128915218

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری کن

گاهی اوقات مجبور به اسباب کشی و انتقال بار در روزهای تعطیل می باشد و یا به دلیل مشغله های زیادی که دارید ترجیح می دهید در روزهای داخل هفته این کار را انجام ندهید. باربری محدوده کن در تمام ایام هفته و جمعه ها و حتی روزهای تعطیل رسمی در خدمت رسانی به شما اهالی محترم تهران و شهرهای اطراف آماده است.

باربری کن

خدمات اسباب کشی در باربری کن

باربری کن و باربری تعاون روز به روز در حال افزایش و گسترش خدمات اسباب کشی و بسته بندی در تهران و شهرستان ها می باشند. این شرکت حمل بار جهت اطلاع مشتریان یک سری از این خدمات ارائه شده را در زیر آورده است:

  • انجام اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل در تهران و شهرستان ها با مجوزپ
  • استفاده از بهترین و مرغوب ترین پکیج بسته بندی.
  • انجام تمامی مراحل اثاث کشی با ارائه ی تخفیف ها.

باربری کن

یکی از خدمات ویژه ارائه شده در باربری کن فرستادن کارگران به محل اسباب کشی است. این افراد بعد از اتمام کار خانه را کاملا تمیز کرده و به طور کامل وسایل را خارج می نمایند. در مقصد نیز چیدمان اثاث را انجام داده و بعد از تمیز کردن خانه کارتن ها را بیرون می برند.

هزینه باربری محدوده کن

باربری محدوده کن هزینه اسباب کشی را بر اساس مبالغ تعیین شده در اتحادیه حمل و نقل در نظر می گیرد چون هدف ما و باربری نامجو انجام اثاث کشی را با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب برای شما  است. به صفحه تعرفه ها مراجعه فرمایید و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید. کارشناسان و مشاورین متخصص در این زمینه توضیحات لازم را در این مورد به اطلاع شما می رسانند. قیمت ها در این شرکت حمل بار بر اساس معیارهای زیر تعیین می شود:

  • نوع ماشین حمل بار استفاده شده.
  • مقدار و حجم بار.
  • تعداد کارتن های بسته بندی.

باربری کن


قیمت حمل بار به شهرستان در باربری کن

باربری کن قیمت حمل بار به شهرستان را با قیمت مصوب اتحادیه حمل و نقل انجام می شود. نگران اسباب کشی به شهرستان و مسافت های طولانی نباشید بهترین خدمات را در این حوزه به شما ارائه می دهیم. 

باربری کن

 بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در باربری کن

کار بسته بندی اثاثیه منزل را به اتوبار کن بسپارید تا با مهارت بالا و به صورت حرفه ای این کار را انجام دهید. یک نمونه از عملکرد کارگران این شرکت حمل بار در خصوص انجام بسته بندی را در ویدئو زیر مشاهده فرمایید:

قیمت کارتن اسباب کشی

باربری کن از اول تا پایان اسباب کشی از قیمت های مصوب تعاونی استفاده می کند. این شرکت حمل بار تهیه انواع تجهیزات و کارتن های استفاده شده در مرحله ی بسته بندی را تهیه می کند. این امکانات را با تخفیف ۳۵٪ در اختیار مشتریان قرار می دهد.