باربری گاندی

باربری گاندی به مانند باربری منطقه صدر با داشتن سال ها تجربه درخشان زیر نظر اتوبار سرو و دارا بودن کارگران ماهر در زمینه بسته بندی و اسباب کشی، بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارایه می دهد. باربری منطقه گاندی و باربری سعادت آباد به صورت 24 ساعته از شبانه روز در خدمت رسانی آماده اند. تجهیزات و امکانات به روز و ماشین های وانت بار، خاورو نیسان بار را به صورت مسقف با کف موکت کاری شده، برای انجام اثاث کشی در اختیارتان قرار می دهد. جهت اطلاع بیشتر از خدمات باربری محدوده گاندی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

22096794

22096824

09128915218

ماشین های حمل بار

هر چه مهارت کارگران اسباب کشی بالاتر باشد به همان اندازه کیفیت کار نیز بیشتر خواهد بود. باربری گاندی و باربری نامجو از کارگرانی با تجربه ۱۵ ساله بهره مند هستند. می توانید جهت اطلاع از نحوه عملکرد آن ها در این شرکت حمل بار ویدئو زیر را مشاهده فرمایید:

قیمت اسباب کشی در باربری گاندی

باربری گاندی تمامی مراحل اسباب کشی از جمله بسته بندی و جابه جایی بار را با قیمت مصوب اتحادیه انجام می دهد. برای تمامی افراد مراجعه کننده به این شرکت تخفیف هایی در نظر گرفته می شود، برای اطلاع از میزان تعرفه ها و تخفیف ها به صفحه هزینه اسباب کشی مراجعه نمایید.

باربری گاندی

مقدار هزینه ها همیشه یکی از مسائل مهم در زمان اسباب کشی است و ما تمام تلاش خود را در زمینه کاهش آن انجام می دهیم. تعرفه ها در باربری گاندی در این شرکت بر اساس یک سری پارامترها در نظر گرفته می شود که چند مورد از آن ها در زیر آمده است:

  • نوع ماشین حمل بار استفاده شده.
  • حجم بار جا به جا شده.
  • مسافت طی شده و وضعیت جاده ها.
  • ساعت کاری کارگران.

باربری گاندی

اسباب کشی ارزان در تهران

باربری محدوده گاندی و باربری فرشته با هدف رضایت شما عزیزان مشتری در تهران و شهرستان ها هزینه ها را کاهش می دهند. اگر استرس و نگرانی هایی بابت مقدار هزینه ها دارید با مشاورین ما صحبت کنید و از تخفیف های ارائه شده مطلع شوید. چند نمونه از آن در زیر آمده است:

  • ۵۰٪ تخفیف در روزهای تعطیل و اعیاد و مناسبت ها.
  • ۲۰٪ تخفیف جهت حمل جهزیه عروس.
  • ۱۰٪ تخفیف در مسافت های طولانی.

باربری گاندی

حمل و ارسال بار به شهرستان در باربری گاندی

باربری گاندی جهت انتقال و حمل بار به شهرستان تمهیدات مختلفی را در نظر می گیرد. یکی از مهم ترین اقداماتی که جهت حفظ ایمنی و سلامت اثاثتان انجام می دهد این است که کف ماشین های حمل بار را موکت کاری کرده است. کارگران بین وسایل و کارتن های بارگیری شده در ماشین حمل بار پتوهایی قرار می دهند. هدف این است تا در هنگام انتقال از حرکت های اضافی و صدمه دیدن آن ها جلوگیری شود.

قیمت باربری از تهران به شهرستان در باربری گاندی

همانطور که گفته شد باربری گاندی از تجهیزات و امکانات پیشرفته برای اسباب کشی از تهران به شهرستان استفاده می کند. بنابراین به مراتب هزینه ی بیشتری را باید در نظر بگیرید نسبت به اسباب کشی با روش سنتی. اما نگران نباشید چرا که قیمت ها در شرکت کاملا قانونی و مصوب تعاونی حمل و نقل در تهران است.

باربری گاندی

 

بسته بندی اسباب کشی در باربری گاندی

کارگران کاربلد و زبده ی اتوبار گاندی بسته بندی را با روش های اروپایی انجام می دهند. این کار به وسیله ی کارتن های چندلایه و محکم انجام می دهند. یکی از تمهیداتی که در این شرکت برای افزایش ایمنی کار انجام می شود محکم کردن درب کارتن ها است. این کار را با چسب ها و نوارهای ۵ و ۱۰ سانتی انجام می دهند.

باربری گاندی

یکی از مهم ترین موارد در زمان انجام بسته بندی که باید به آن اهمیت زیادی داد نوع کارتن های استفاده شده است. باربری گاندی از انواع کارتن های بسته بندی جهت انجام این کار استفاده می کند. ضخامت کارتن ها در این شرکت حمل بار حداقل ۷ لایه است که جهت حفظ ایمنی از آن ها استفاده می کند.