باربری گاندی

باربری گاندی به مانند باربری منطقه صدر با داشتن سال ها تجربه درخشان زیر نظر اتوبار سرو و دارا بودن کارگران ماهر در زمینه بسته بندی و اسباب کشی، بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارایه می دهد. باربری منطقه گاندی و باربری سعادت آباد به صورت 24 ساعته از شبانه روز در خدمت رسانی آماده اند. تجهیزات و امکانات به روز و ماشین های وانت بار، خاورو نیسان بار را به صورت مسقف با کف موکت کاری شده، برای انجام اثاث کشی در اختیارتان قرار می دهد. جهت اطلاع بیشتر از خدمات باربری محدوده گاندی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

22096794

22096824

09128915218

ماشین های حمل بار

کارگران اسباب کشی 

این شرکت معتقد است که هر چه مهارت کارگران اسباب کشی بالاتر باشد به همان اندازه کیفیت کار نیز بیشتر خواهد بود. باربری گاندی و باربری نامجو از کارگرانی با تجربه ۱۵ ساله در زمینه اثاث کشی بهره مند هستند. می توانید جهت اطلاع از نحوه عملکرد آن ها در این شرکت حمل بار ویدئو زیر را مشاهده فرمایید:

قیمت اسباب کشی در تهران

باربری گاندی تمامی مراحل اسباب کشی از جمله بسته بندی و جابه جایی بار را با قیمت مصوب اتحادیه انجام می دهد. برای تمامی افراد مراجعه کننده به این شرکت تخفیف هایی در نظر گرفته می شود، برای اطلاع از میزان تعرفه ها و تخفیف ها به صفحه هزینه اسباب کشی مراجعه نمایید.

باربری گاندی

مقدار هزینه ها همیشه یکی از مسائل مهم در زمان اسباب کشی است و این شرکت تمام تلاش خود را در زمینه کاهش آن انجام می دهد. تعرفه ها در باربری گاندی بر اساس یک سری پارامترها در نظر گرفته می شود که چند مورد از آن ها در زیر آمده است:

  • نوع ماشین حمل بار استفاده شده.
  • حجم بار جا به جا شده.
  • مسافت طی شده و وضعیت جاده ها.
  • ساعت کاری کارگران.

باربری گاندی

باربری محدوده گاندی و باربری فرشته با هدف رضایت شما عزیزان مشتری در تهران و شهرستان ها هزینه ها را کاهش می دهند. اگر استرس و نگرانی هایی بابت مقدار هزینه ها دارید با مشاورین ما صحبت کنید و از تخفیف های ارائه شده در این شرکت مطلع شوید. چند نمونه از تخفیف های این موسسه حمل بار در زیر آمده است:

  • ۵۰٪ تخفیف در روزهای تعطیل و اعیاد و مناسبت ها.
  • ۲۰٪ تخفیف جهت حمل جهزیه عروس.
  • ۱۰٪ تخفیف در مسافت های طولانی.

باربری گاندی

حمل بار به شهرستان در باربری گاندی

باربری گاندی جهت انتقال و حمل بار به شهرستان تمهیدات مختلفی را در نظر می گیرد. یکی از مهم ترین اقداماتی که جهت حفظ ایمنی و سلامت اثاثتان انجام می دهد این است که کف ماشین های حمل بار را موکت کاری کرده است. کارگران بین وسایل و کارتن های بارگیری شده در ماشین حمل بار پتوهایی قرار می دهند. هدف این است تا در هنگام انتقال از حرکت های اضافی و صدمه دیدن آن ها جلوگیری شود.

قیمت حمل بار از تهران به شهرستان

همانطور که گفته شد باربری گاندی از تجهیزات و امکانات پیشرفته برای اسباب کشی از تهران به شهرستان استفاده می کند. بنابراین به مراتب هزینه ی بیشتری را باید در نظر بگیرید نسبت به اسباب کشی درون شهری. اما نگران نباشید چرا که قیمت ها در این شرکت کاملا قانونی و مصوب تعاونی حمل و نقل در تهران است.

باربری گاندی

 

بسته بندی اسباب کشی

کارگران کاربلد و زبده ی اتوبار گاندی بسته بندی را با روش های اروپایی انجام می دهند. این موسسه حمل بار کار بسته بندی را به وسیله ی کارتن های چندلایه و محکم انجام می دهد. یکی از تمهیداتی که در این شرکت برای افزایش ایمنی کار انجام می شود محکم کردن درب کارتن ها است. کارگران اسباب کشی شرکت این کار را با چسب ها و نوارهای ۵ و ۱۰ سانتی انجام می دهند.

باربری گاندی

قیمت کارتن اسباب کشی

یکی از مهم ترین موارد در زمان انجام بسته بندی که باید به آن اهمیت زیادی داد نوع کارتن های استفاده شده است. باربری گاندی از انواع کارتن های بسته بندی جهت انجام این کار استفاده می کند. ضخامت کارتن ها در این شرکت حمل بار حداقل ۷ لایه است که جهت حفظ ایمنی از آن ها استفاده می شود. قیمت کارتن اسباب کشی در این شرکت با توجه به نرخی که تعاونی در نظر می گیرد تعیین می شود.

حمل وسایل سنگین در باربری گاندی

در ویدئوی زیر مشاهده می فرمایید که چگونه کارگران باربری گاندی با مهارت و تجربه بالا کار جا به جایی و حمل وسایل سنگین وزن را انجام می دهند. علاوه بر این اگر راه پله ها کوچک باشند از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته مانند جرثقیل جهت جا به جا کردن آن ها استفاده می شود:

بیمه نامه اسباب کشی

باربری گاندی در جهت پیشبرد هر چه بهتر خدمات ارائه شده و انجام اسباب کشی اصولی از راه کارهای مختلفی استفاده می کند. یکی از راه هایی که برای کسب رضایت شما مشتریان عزیز انجام می دهد این است که اسباب کشی را بیمه می کند. تمامی ماشین های استفاده شده در حمل بار درون شهری و برون شهری از جمله کامیون و نیسان بار مشمول این بیما نامه می باشد.‌ ویژگی مهم این بیمه نامه رایگان بودن آن است.

مشاوره اسباب کشی

اتوبار سرو علاوه بر ارائه ی بهترین خدمات اسباب کشی در تمامی شعب خود جلسات مشاوره برگذار می کند. باربری گاندی از این قاعده مستثنی نیست و با کمک مدیریت توانای خود برای تمامی شما مشتریان گرامی جلسات مشاوره را تشکیل می دهد. این شرکت حمل بار در منطقه گاندی نزدیک به میدان ونک است و مشتریان فراوانی در این محدوده دارد. افراد زیادی روزانه به این موسسه حمل و نقل مراجعه می کنند و امکان دسترسی به این جلسات آسان و کاملا رایگان است. پس هر چه سریعتر تلفن را بردارید و با مشاورین ما سوالات خود را در این حوزه مطرح کنید.