باربری تهرانپارس

باربری تهرانپارس به همراه سایر شعب مانند باربری محدوده سعادت آباد در تمام مناطق تهران زیر نظر اتوبار سرو کار اسباب کشی و بسته بندی انواع مختلف اثاثیه و وسایل را انجام می دهد. جهت رضایت شما عزیزان از تخفیف هایی هم استفاده می کند. این شرکت حمل بار مفتخر است که خدمات اتوبار تهرانپارس و سایر شعب مانند باربری نامجو شامل مشتریان گرامی در شهرستان نیز می شود. با مدیریت همه جانبه و برنامه ریزی دقیق تمامی مراحل را برای شما انجام خواهد داد. بدون استرس و نگرانی می توانید کار خود را به ما بسپارید و از نتایج خوب آن بهره مند شوید.

جهت اطلاع از خدمات باربری گاندی و باربری تهرانپارس شرقی با شماره های زیر تماس بگیرید، کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان هستند:

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

باربری تهرانپارس

خدمات اثاث کشی در باربری محدوده تهرانپارس

نوع خدمات ارائه شده در زمان اسباب کشی می تواند تا حد بالایی بیانگر میزان کیفیت کار  و نشان دهنده اسباب کشی اصولی باشد. در اتوبار تهرانپارس شامل:

  • استفاده از انواع تجهیزات بسته بندی درجه یک و لوازم جانبی آن.
  • تخفیف در هزینه ها تا سقف ۴۰٪.
  • ماشین های سقف دار وانت تلفنی، کامیون، خاور و نیسان بار.
  • ارائه ی تجهیزات لازم جهت جا به جا کردن وسایل سنگین وزن مانند جرثقیل.

باربری تهرانپارس

 

هزینه اسباب کشی و باربری در تهرانپارس

باربری تهرانپارس به شما این نوید را می دهد که با هزینه ی کم نیز می توانید اسباب کشی نمایید و از خدمات ما استفاده کنید. می توانید به صفحه هزینه اسباب کشی مراجعه کنید و از مقدار آن ها مطلع شوید. ما قیمت ها را بر مبنای میزان تعیین شده در اتحادیه اثاث کشی در نظر می گیریم و برای اینکه با خیالی راحت و بدور از استرس هزینه ها کارتان را به پایان برسانید تخفیف هایی را هم برای شما مشتریان عزیز در نظر می گیرد.  تنها هدف این شرکت، رضایت شما عزیزان در تهران و شهرستان است.

هزینه باربری تهرانپارس

هزینه ها در باربری تهرانپارس برای انجام مراحل مختلف بسته بندی، چیدمان بار و خدمات به کار رفته شده در نظر گرفته می شود. مواردی مانند:

  • تجهیزات بسته بندی و تعداد کارتن های استفاده شده در مقدار هزینه ها تاثیرگذار است.
  • نوع وسایل نقلیه و ماشین آلات چرخدار که برای انتقال وسایل سنگین وزن استفاده می شود.
  • زمان صرف شده و کارهای جانبی مانند ارائه بار نامه، انبار نیز در میزان هزینه ها تاثیر دارد.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در باربری تهرانپارس

بسته بندی یکی از مراحل بسیار مهم در زمان اسباب کشی است بنابراین نیاز به مهارت و تبحر بالا دارد. اگر از این بابت نگرانی دارید و یا تجربه لازم در این زمینه را ندارید می توانید به پرسنل و کارگران باربری در تهرانپارس اعتماد کنید آن ها به صورت حرفه ای تک تک وسایل و اثاثیه ی با را بسته بندی می کنند. در ویدئو زیر یک نمونه از انجام این کار را مشاهده می فرمایید:

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در باربری تهرانپارس

اگر می خواهید کار بسته بندی اسباب کشی را به کارگران ماهر شرکت های حمل بار بسپارید و نگران هزینه ها هستید. بدون نگرانی تلفن را بردارید و با شماره باربری تهرانپارس تماس حاصل نمایید. ما جهت انجام این کار تخفیف های ۴۵ درصدی را در نظر می گیریم.

باربری تهرانپارس

کارتن بسته بندی اسباب کشی

در هنگام بسته بندی اسباب کشی باید دقت زیادی به خرج داد. استفاده از تجهیزات بسته بندی مناسب در روند کار بسیار اهمیت دارد. کارگران باربری محدوده تهرانپارس از بهترین و مرغوب ترین کارتن های بسته بندی اثاثیه منزل استفاده می کند. این کارتن ها:

  1. به صورت چند لایه و محکم جهت بسته بندی اثاثیه و وسایل منزل.
  2. کارتن های دارای نایلون حباب دار جهت بسته بندی وسایل شکستنی و قیمتی.
  3. کارتن های رگال دار جهت بسته بندی لباس هستند.

باربری تهرانپارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *