باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد و باربری محدوده علامه با به کار بردن بهترین تجهیزات و امکانات اسباب کشی نیازهای مشتریان خود را در در این زمینه به طور کامل رفع می کنند. این شرکت دارای مشتریان ثابتی در تمام نقاط تهران و شهرستان ها می باشد، که همگی از خدمات این شعبه از اتوبار سرو راضی هستند. باربری سعادت آباد تهران مانند باربری شهرک غرب دارای پرسنل کاملا ماهری است که آموزش های لازم را جهت انجام صفر تا صد اثاث کشی را گذرانده اند. باربری بلوار سعادت آباد به شما توصیه می کند ویدئو زیر را برای اطلاع از عملکرد کارگران مشاهده فرمایید:

فهرست محتوا
* خدمات اسباب کشی در باربری سعادت آباد.
* قیمت اسباب کشی در باربری منطقه سعادت آباد چه مقدار است؟
* حمل بار به شهرستان با تخفیف استثنایی.
* بسته بندی وسایل برای اسباب کشی با روش های اصولی.
* محدوده سعادت آباد تهران.
* شماره باربری سعادت آباد.
* ماشین های حمل بار سبک و سنگین در شرکت حمل بار سعادت آباد.
* وانت تلفنی سمت سعادت آباد.
* کارگران اسباب کشی مجرب و کاربلد.
* بیمه نامه رایگان اسباب کشی.

خدمات اسباب کشی در باربری سعادت آباد

شرکت حمل بار سعادت آباد مانند باربری ونک با ارائه ی بهترین خدمات اسباب کشی آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها می باشد. مهم ترین خدماتی که باربری سعادت آباد ارائه می شود به شرح زیر است :

 • ارائه ی بیمه نامه رایگان اسباب کشی.
 • تشکیل جلسات مشاوره اثاث کشی رایگان.
 • انتقال بار با ماشین های حمل بار سبک و سنگین.
 • حمل بار به شهرستان با تخفیف.
 • ارائه ی انواع ماشین های حمل بار مسقف.
 • انجام بسته بندی با روش های اصولی.

باربری سعادت آباد

 

قیمت اسباب کشی در باربری منطقه سعادت آباد چه مقدار است؟

 هزینه اسباب کشی در باربری سعادت آباد با توجه به معیارهای مختلفی تعیین می شود. می توانید به صفحه قیمت اسباب کشی اتوبار سرو مراجعه نموده و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید. این شرکت حمل بار هزینه های جانبی را با دادن تخفیف های مختلف در ایام و اعیاد مختلف کاهش می دهد. مشتریان از نحوه عملکرد کارگران ما چه در تهران و چه در شهرستان ها کاملا راضی و خوشنود هستند.

 

حمل بار به شهرستان با تخفیف استثنایی

باربری سعادت آباد جهت انجام مناسب حمل بار به شهرستان موارد زیر را رعایت می کند. این شرکت علاوه بر انتقال و ارسال بار به تمامی مناطق اعم از غرب و شرق و جنوب و مرکز تهران کار اسباب کشی به شهرستان ها را هم انجام می دهد. 

 1. بسته بندی، بارگیری و تخلیه بار توسط کارگران ماهر.
 2. تمیز کاری در مبدا و مقصد توسط یک گروه حرفه ای از کارگران.
 3. چیدمان مناسب وسایل در ماشین ها با روش اصولی اسباب کشی.
 4. کمک گرفتن از رانندگان با تجربه و آشنا به مسیرها.
 5. استفاده از کمک راننده جهت افزایش ایمنی کار.
 6. فرستادن گروهی از کارشناسان به مقصد.
 7. به کار بردن ماشین های حمل بار مسقف و یا مجهز به چادر.
 8. شروع ارسال بار به شهرستان در ساعت اولیه صبح.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی با روش های اصولی

 بسته بندی اثاثیه منزل اعم از کوچک و بزرگ و سنگین و سبک در باربری سعادت آباد با به کار بردن کارتن های چند لایه انجام می شود. از دیگر تجهیزات بسته بندی به کار گرفته شده در این شرکت حمل بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارتن های دارای منفذ.
 • انواع کارتن های چند رویه و محکم.
 • ضربه گیرها مانند پلاستیک های حباب دار، فوم های ضد ضربه.
 • بابل رپ و استرچ رپ در طول های متفاوت.

باربری سعادت آباد

 

در ویدئوی زیر یک نمونه از عملکرد کارگران باربری سعادت آباد را در مرحله بسته بندی مشاهده می فرمایید:

 

باربری سعادت آباد

 

محدوده سعادت آباد تهران

سعادت آباد در منطقه ی ۲ شهرداری تهران و از محله های شمال تهران و یکی از لوکس ترین قسمت های پایتخت است. خانه ها و آپارتمان های این منطقه بسیار زیبا و در کوچه های بسیار عریض و گسترده قرار دارند. قدمت مجتمع های مسکونی این منطقه به ۲۰ سال پیش برمی گردد و از نماهای زیبا و به روزی برخوردارند. به دلیل مرتفع بودن این منطقه و مطبوع بودن آب و هوای آن حمل و نقل و اسباب کشی به آن زیاد است. مراکز خرید و مراکز تفریحی متعددی در این قسمت از تهران قرار دارد، مانند اریکه ی ایرانی که در تمام پایتخت دارای طرفداران خاصی است. باربری سعادت آباد با داشتن بهترین خدمات و امکانات در خدمت شما مشتریان گرامی در سراسر تهران و شهرستان ها می باشد. 

 

شماره باربری سعادت آباد

باربری محدوده سعادت آباد از انواع و اقسام تجهیزات و امکانات درجه یک و مناسب در تهران و شهرستان ها استفاده می کند. جهت سفارش این خدمات می توانید با شماره های شرکت حمل بار سعادت آباد تماس حاصل نمایید. هدف ما انجام دادن هر چه سریعتر اسباب کشی و بسته بندی برای شما مشتریان گرامی است. در هر زمان از شبانه روز که خواستید فقط کافی است تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. اپراتور ما به صورت تمام وقت پاسخگوی شما مشتریان گرامی هستند و با صبر و حوصله ی بالا شما را راهنمایی خواهند کرد.

 

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

 

ماشین های حمل بار سبک و سنگین در شرکت سعادت آباد

با توجه به حجم بار شرکت باربری محدوده سعادت آباد از انواع ماشین های حمل بار سبک و سنگین استفاده می کند. این شرکت مانند باربری ازگل ماشین های خاور و کامیون ها را جهت انتقال بارهای پر حجم و سنگین استفاده می کند. برای جا به جایی وسایل نیمه سنگین مانند یخچال از وانت تلفنی سقف دار استفاده می کند. در واقع هدف این شرکت حمل بار کاهش هزینه ها برای شما مشتریان عزیز است چون هزینه ی ماشین های سنگین مسقف بیشتر است. با در نظر گرفتن تخفیف نهایتا قیمت کرایه ماشین های حمل بار به صورت زیر است:

 • ماشین های سبک (وانت تلفنی و نیسان بار): یک میلیون و هفتصد هزار تا دو میلیون تومان.
 • ماشین های نیمه سنگین (خاور و ایسوزو): سه تا سه میلیون و پانصد هزار.
 • ماشین های سنگین (انواع تریلی): پنج میلیون تومان.

باربری سعادت آباد

وانت تلفنی سمت سعادت آباد

باربری سعادت آباد در تمام مناطق تهران از شمال تا جنوب ماشین های حمل بار را در انبارهایی قرار داده است. هدف این شرکت انجام هر چه سریعتر و بدون وقفه اسباب کشی شما مشتریان گرامی است. وانت تلفنی این شرکت به صورت سرپوشیده و روباز برای جا به جا کردن اثاثیه و وسایل منزلتان استفاده می شود. به تازگی بسیاری از شرکت های حمل بار تنها از ماشین های مسقف برای انجام اثاث کشی استفاده می کنند، اما ما از هر دو نوع و با توجه به نوع بار و شرایط استفاده می کنیم.

کارگران اسباب کشی مجرب و کار بلد

 اتوبار سعادت آباد  برای انجام اسباب کشی مناسب و با کیفیت از کارگران مجرب و کار بلد کمک می گیرد. این افراد به طور کامل با مراحل مختلف اسباب کشی از جمله بسته بندی و چیدمان بار آشنایی کامل دارند. پرسنل این شرکت حمل بار آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند و بدون هیچ گونه نقصی کارهای لازم را انجام می دهند. باربری سعادت آباد و باربری نامجو از یک تیم حرفه ای برخوردارند که این افراد نزدیک به ۳ دهه تجربه ی کاری دارند.

 

 

بیمه نامه رایگان اسباب کشی

اتوبار سرو و تمامی شعب آن از جمله شعبه باربری سعادت آباد و باربری نوبنیاد به صورت رایگان بیمه نامه اسباب کشی را ارائه می دهند. هر گونه حادثه ی در طول اسباب کشی اگر علی رغم تلاش کارگران رخ دهد مسئولیت آن برعهده ی شرکت است. اگر وسیله ی در حین انجام اسباب کشی و بسته بندی و چیدمان بار گم، شکسته یا خراب شود هزینه ی آن را این شرکت حمل بار به شما پرداخت می کند. این بیمه نامه دارای اعتبار مشخص از زمان شروع اسباب کشی تا پایان آن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *