باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد و باربری محدوده علامه یکی از بهترین شرکت های حمل و نقل در این منطقه هستند و تمامی نیازهای مشتریان خود را در مورد اسباب کشی و بسته بندی رفع می کنند. ما دارای مشتریان ثابتی در تمام نقاط تهران و شهرستان ها هستیم، که همگی از خدمات این شعبه از اتوبار سرو راضی هستند. باربری سعادت آباد تهران دارای پرسنل کاملا ماهر است که آموزش های لازم را جهت انجام صفر تا صد اثاث کشی را دیده اند و مهارت کافی را کسب کرده اند. باربری محدوده سعادت آباد اسباب کشی آسانی را برای شما انجام خواهد داد، به شما توصیه می کنیم ویدئو زیر را برای اطلاع از عملکرد کارگران مشاهده نمایید:

باربری سعادت آباد و باربری نامجو از یک تیم حرفه ای برخوردارند که این افراد نزدیک به ۳ دهه تجربه ی کاری دارند. اسباب کشی نیازمند فعالیت مناسب و شبانه روزی افراد ماهر است. این کارکنان با انجام چیدمان مناسب و بسته بندی کاملا درست و مناسب ایمنی کارتان را حفظ می کنند.

باربری سعادت آباد

خدمات اسباب کشی در باربری سعادت آباد

باربری در سعادت آباد با ارائه ی بهترین خدمات اسباب کشی آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها است. مهم ترین خدماتی که در این شرکت حمل بار ارائه می شود به شرح زیر است :

 • ارائه ی بیمه نامه رایگان اسباب کشی.
 • تشکیل جلسات مشاوره اثاث کشی رایگان.
 • انتقال بار با ماشین های حمل بار سبک و سنگین.

باربری سعادت آباد

ارسال بار به شهرستان ها در باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد علاوه بر انتقال و ارسال بار به تمامی مناطق اعم از غرب و شرق و جنوب و مرکز تهران کار اسباب کشی به شهرستان ها را هم انجام می دهد. کارهایی که شرکت جهت انجام مناسب این کار انجام می دهد به شرح زیر است:

 1. انجام کار بسته بندی، بارگیری و تخلیه بار در شهرستان ها توسط کارگران ماهر.
 2. انجام تمیز کاری در مبدا و مقصد توسط یک گروه حرفه ای از کارگران.
 3. انجام چیدمان مناسب وسایل در ماشین ها با روش اصولی اسباب کشی.
 4. کمک گرفتن از رانندگان با تجربه و آشنا به مسیرها.
 5. استفاده از کمک راننده جهت افزایش ایمنی کار.
 6. فرستادن گروهی از کارشناسان اثاث کشی به شهرستان جهت بالا بردن کیفیت کار.
 7. استفاده از ماشین های حمل بار مسقف و یا مجهز به چادر.
 8. شروع ارسال بار به شهرستان در ساعت اولیه صبح.

قیمت باربری محدوده سعادت آباد

باربری در سعادت آباد هزینه اسباب کشی را با توجه به معیارهای مختلف تعیین می کند. این موارد توسط کارشناسان ماهر و متخصص در این زمینه تعیین می شود که مبنای تعیین آن ها، قیمت های مصوب اتحادیه است. به صفحه تعرفه ها مراجعه نموده و اطلاعات بیشتری کسب نمایید، هزینه های جانبی را با دادن تخفیف های مختلف در ایام و اعیاد مختلف کاهش می دهند و مشتریان از نحوه عملکرد ما کاملا راضی و خوشنود هستند.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

اتوبار سرو

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

همانطور که گفته شد قیمت مراحل مختلف اسباب کشی از جمله بسته بندی بر اساس تعرفه ی مصوب در اتحادیه در نظر گرفته می شود. با این تفاوت که انعام کارگران اسباب کشی در اتوبار سعادت آباد جهت انجام بسته بندی اثاثیه منزل بر عهده خود شرکت می باشد. مابقی هزینه ها بر اساس پارامترهای زیر تعیین می شوند:

 • مقدار و اندازه ی کارتن های استفاده شده.
 • تجهیزات بسته بندی به کار گرفته شده.
 • زمان صرف شده تا اتمام کار و…..

باربری سعادت آباد

بسته بندی یک سری از وسایل و اثاثیه منزل بسیار کار سختی است و نیاز به تجهیزات مشخصی دارد. همچنین انتقال این وسایل سنگین نیازمند تجهیزات مشخصی است که همه ی این موارد در تعیین هزینه هادر باربری محدوده سعادت آباد تاثیرگذار است. کارگرانشرکت از کارتن های بزرگ جهت بسته بندی این اثاث استفاده می کند که هزینه ی آن را به طور مشخص تعیین می کند و به عرض مشتریان خواهد رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *