باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد و باربری محدوده علامه با به کار بردن بهترین تجهیزات و امکانات اسباب کشی نیازهای مشتریان خود را در در این زمینه به طور کامل رفع می کنند. این شرکت دارای مشتریان ثابتی در تمام نقاط تهران و شهرستان ها می باشد، که همگی از خدمات این شعبه از اتوبار سرو راضی هستند. باربری سعادت آباد تهران مانند باربری شهرک غرب دارای پرسنل کاملا ماهری است که آموزش های لازم را جهت انجام صفر تا صد اثاث کشی را گذرانده و مهارت کافی را کسب کرده اند. باربری محدوده سعادت آباد به شما توصیه می کند ویدئو زیر را برای اطلاع از عملکرد کارگران مشاهده فرمایید:

فهرست محتوا
* خدمات اسباب کشی در باربری سعادت آباد.
* قیمت اسباب کشی در شرکت حمل بار سعادت آباد.
* حمل بار به شهرستان.
* بسته بندی وسایل برای اسباب کشی.
* قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در تهران.
* شماره باربری سعادت آباد.
* ماشین های حمل بار سبک و سنگین در باربری سعادت آباد.
* کارگران اسباب کشی مجرب و کاربلد.
* بیمه نامه رایگان اسباب کشی.

خدمات اسباب کشی در باربری سعادت آباد

این موسسه حمل بار مانند باربری ونک با ارائه ی بهترین خدمات اسباب کشی آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها می باشد. مهم ترین خدماتی که باربری سعادت آباد ارائه می شود به شرح زیر است :

 • ارائه ی بیمه نامه رایگان اسباب کشی.
 • تشکیل جلسات مشاوره اثاث کشی رایگان.
 • انتقال بار با ماشین های حمل بار سبک و سنگین.
 • حمل بار به شهرستان با تخفیف.
 • ارائه ی انواع ماشین های حمل بار مسقف.
 • انجام بسته بندی با روش های اصولی.

باربری سعادت آباد

قیمت اسباب کشی در شرکت حمل بار سعادت آباد

 هزینه اسباب کشی در باربری سعادت آباد با توجه به معیارهای مختلفی تعیین می شود. می توانید به صفحه قیمت اسباب کشی اتوبار سرو مراجعه نموده و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید. این شرکت حمل بار هزینه های جانبی را با دادن تخفیف های مختلف در ایام و اعیاد مختلف کاهش می دهد و مشتریان از نحوه عملکرد کارگران کاملا راضی و خوشنود هستند.

حمل بار به شهرستان

این شرکت علاوه بر انتقال و ارسال بار به تمامی مناطق اعم از غرب و شرق و جنوب و مرکز تهران کار اسباب کشی به شهرستان ها را هم انجام می دهد. باربری سعادت آباد جهت انجام مناسب حمل بار به شهرستان موارد زیر را رعایت می کند:

 1. بسته بندی، بارگیری و تخلیه بار توسط کارگران ماهر.
 2. تمیز کاری در مبدا و مقصد توسط یک گروه حرفه ای از کارگران.
 3. چیدمان مناسب وسایل در ماشین ها با روش اصولی اسباب کشی.
 4. کمک گرفتن از رانندگان با تجربه و آشنا به مسیرها.
 5. استفاده از کمک راننده جهت افزایش ایمنی کار.
 6. فرستادن گروهی از کارشناسان به مقصد.
 7. به کار بردن ماشین های حمل بار مسقف و یا مجهز به چادر.
 8. شروع ارسال بار به شهرستان در ساعت اولیه صبح.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

 بسته بندی اثاثیه منزل اعم از کوچک و بزرگ و سنگین و سبک در باربری سعادت آباد با به کار بردن کارتن های چند لایه انجام می شود. از دیگر تجهیزات بسته بندی به کار گرفته شده در این شرکت حمل بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارتن های دارای منفذ.
 • انواع کارتن های چند رویه و محکم.
 • ضربه گیرها مانند پلاستیک های حباب دار، فوم های ضد ضربه.
 • بابل رپ و استرچ رپ در طول های متفاوت.

باربری سعادت آباد

 

همانطور که گفته شد قیمت مراحل مختلف اسباب کشی در شرکت باربری سعادت آباد از جمله بسته بندی بر اساس تعرفه ی مصوب در اتحادیه در نظر گرفته می شود. هزینه های مرحله بسته بندی در این شرکت حمل بار بر اساس پارامترهای زیر تعیین می شوند:

 • تعداد و اندازه ی کارتن های استفاده شده.
 • دیگر تجهیزات بسته بندی به کار گرفته شده.
 • زمان صرف شده تا اتمام کار و ساعت کاری کارگرها.

در ویدئوی زیر یک نمونه از عملکرد کارگران باربری سعادت آباد را در مرحله بسته بندی مشاهده می فرمایید:

باربری سعادت آباد

شماره باربری سعادت آباد

باربری محدوده سعادت آباد از انواع و اقسام تجهیزات و امکانات درجه یک و مناسب در تهران و شهرستان ها استفاده می کند. جهت سفارش این خدمات می توانید با شماره های شرکت حمل بار سعادت آباد تماس حاصل نمایید. هدف ما انجام دادن هر چه سریعتر اسباب کشی و بسته بندی برای شما مشتریان گرامی است. در هر زمان از شبانه روز که خواستید فقط کافی است تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. اپراتور ما به صورت تمام وقت پاسخگوی شما مشتریان گرامی هستند و با صبر و حوصله ی بالا شما را راهنمایی خواهند کرد.

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

ماشین های حمل بار سبک و سنگین در باربری سعادت آباد

با توجه به مقدار و حجم بار باربری سعادت آباد از انواع ماشین های حمل بار سبک و سنگین استفاده می کند. ماشین های خاور و کامیون را جهت انتقال بارهای پر حجم و سنگین استفاده می کند. برای جا به جایی وسایل نیمه سنگین مانند یخچال از وانت تلفنی سقف دار استفاده می کند. در واقع هدف این شرکت حمل بار کاهش هزینه ها برای شما مشتریان عزیز است چون هزینه ی ماشین های سنگین مسقف بیشتر است.

باربری سعادت آباد

کارگران اسباب کشی مجرب و کار بلد

 برای انجام اسباب کشی مناسب و با کیفیت شرکت حمل و نقل سعادت آباد از کارگران مجرب و کار بلد کمک می گیرد. این افراد به طور کامل با مراحل مختلف اسباب کشی از جمله بسته بندی و چیدمان بار آشنایی کامل دارند. پرسنل این شرکت حمل بار آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند و بدون هیچ گونه نقصی کارهای لازم را انجام می دهند. باربری سعادت آباد و باربری نامجو از یک تیم حرفه ای برخوردارند که این افراد نزدیک به ۳ دهه تجربه ی کاری دارند. 

باربری سعادت آباد

بیمه نامه رایگان اسباب کشی

اتوبار سرو و تمامی شعب آن از جمله شعبه حمل بار سعادت آباد به صورت رایگان بیمه نامه اسباب کشی را ارائه می دهند. هر گونه حادثه ی در طول اسباب کشی اگر علی رغم تلاش کارگران رخ دهد مسئولیت آن برعهده ی شرکت است. اگر وسیله ی در حین انجام اسباب کشی و بسته بندی و چیدمان بار گم، شکسته یا خراب شود هزینه ی آن را این شرکت حمل بار به شما پرداخت می کند. این بیمه نامه دارای اعتبار مشخص از زمان شروع اسباب کشی تا پایان آن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *