باربری یافت آباد

باربری یافت آباد و باربری در جنت آباد  دارای تجربه چندین ساله در زمینه حمل و جابه جایی بار زیر نظر اتوبار سرو می باشند. از کارگران ماهر و خبره در زمینه اسباب کشی برخوردار است، این افراد انواع آموزش های لازم در زمینه انجام بسته بندی و دیگر مراحل اثاث کشی را گذرانده اند و صفر تا صد مراحل مختلف را با ایمنی کامل انجام می دهند، باربری نزدیک یافت آباد کار بسته بندی اثاث را به این افراد خبره می سپارد و از تجهیزات و امکانات به روز دنیا استفاده می کند و سلامت بارتان را تضمین خواهد کرد، می توانید با خیالی راحت به ما اعتماد کنید و کارتان را به ما بسپارید تا از نتایج مناسب آن بهره مند شوید. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه بسته بندی باربری در یافت آباد مراجعه نمایید.

باربری یافت آباد

باربری در یافت آباد تمام تلاش خود را می کند تا شما شهروندان عزیز تهرانی اسباب کشی آسانی را تجربه نمایید. امروزه به علت افزایش مهاجرت به شهرهای بزرگتر به تبع تعداد اسباب کشی و جا به جایی ها نیز افزایش یافته است. با توجه به تجارب بالایی که در این حوزه داریم به شما پیشنهاد می کنیم یک شرکت حمل و نقل مناسب را انتخاب نمایید. می توانید با خیالی آسوده ما را انتخاب نمایید زیرا:

  • خدمات ارائه شده در این شرکت به طور کامل همراه با تخفیف می باشد.
  • کارگران اسباب کشی با تجربه و ماهری دارد که به صورت دو شیفت در خدمت شما عزیزان هستند.
  • از ماشین های حمل بار کاملا ایمن و درجه یک و مجهز استفاده می کند. 

ماشین های حمل بار در باربری سمت یافت آباد

ماشین های حمل بار استفاده شده در باربری سمت یافت آباد جهت انجام جا به جایی و اسباب کشی دارای ویژگی های زیر هستند:

  1. در اندازه های مختلف کوچک، متوسط و بزرگ هستند که متناسب با حجم و مقدار بارتان انتخاب خواهد شد.
  2. همه ی ماشین های استفاده شده دارای سقف وسر پوشیده هستند.
  3. دارای انواع وانت تلفنی، نیسان بار، خاور و کامیون و… هستند.
  4. برای سرویس هر کدام از ماشین ها ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته می شود.

باربری علامه

وانت تلفنی یافت آباد

هنگام جا به جایی و اسباب کشی اثاثیه منزل در حجم کم از وانت تلفنی یافت آباد استفاده می شود. این ماشین به صورت سر پوشیده و سر باز است. در سطح شهر تهران و در مسافت های کوتاه از ماشین های اثاثکشی نیسان بار و وانت بار استفاده می کنیم. زمانی که مجبور به اسباب کشی در مسیرهای پر ترافیک هستید، این ماشین های کوچک بهترین گزینه برای انتقال بار می باشند.

باربری یافت آباد

شماره تماس باربری محدوده یافت آباد

حمل بار در یافت آباد و باربری تجریش برای اینکه شما مشتریان عزیز بتوانید کار رزرو ماشین های حمل بار را انجام دهید، شماره های زیر را در دسترس قرار داده اند. با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از خدمات ارائه شده مطلع شوید و به صورت شبانه روزی جوابگوی شما عزیزان خواهند بود، بدون هیچ گونه نگرانی و استرسی می توانید به ما اعتماد داشته باشید:

۸۸۵۸۴۶۱۳

۲۲۰۹۶۷۹۴

۴۴۳۳۴۱۸۹

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *