بسته بندی اثاثیه منزل

از نظر باربری تهران و سایر شعب آن مانند باربری گاندی بسته بندی اثاثیه منزل و وسایل یکی از مراحل مهم در زمان اسباب کشی می باشد. اگر کار بسته بندی وسایل به صورت مناسب و با استفاده از روش های ایمن انجام نشود قطعا در زمان جا به جا کردن و بارگیری اثاث خسارت هایی به بار خواهد آمد.  از این رو اتوبار سرو خدمات مناسبی را جهت انجام بسته بندی وسایل ارائه داده و این کار در باربری نامجو به وسیله افراد با تجربه، دلسوز و توانمند انجام می شود تا مشتری های شرکت با رضایت و آرامش خاطر کامل فقط به فکر چینش وسایل در مقصد باشند.

 

بسته بندی

 

خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در تهران

می توانید با هزینه کم از خدمات بسته بندی ارائه شده در اتوبار سرو بهره مند شوید. چند مورد آن در زیر آمده است:

  • کارتن های ضخیم و چند لایه جهت حفظ وسایل شکستنی از صدمه و آسیب .
  • پلاستیک های حباب دار و ضربه گیر برای حفظ اثاث داخل کارتن از انواع آسیب ها.
  • استفاده از پتو و پارچه در بین ظروف و بسته های شکستنی.
  • به کار بردن استرچ رپ و بابل رپ جهت دور پیچ کردن صندلی و میز و دیگر وسایل اینچنینی،

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری تهران توسط کارگران بسیار ماهر و حرفه ای انجام می شود. یک نمونه از فعالیت این افراد را در ویدئوی زیر مشاهده می فرمایید:

کارتن بسته بندی اسباب کشی

بسته بندی وسایل اسباب کشی باید به گونه ی انجام شود که کوچکترین آسیبی به آن ها وارد نشود. از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار در میزان ایمنی بسته بندی نوع کارتن استفاده شده است. تمامی شعب اتوبار سرو از کارتن های مرغوب با کیفیت بالا جهت انجام این کار استفاده می کنند. کارتن های اسباب کشی در شرکت با تخفیف های فوق العاده و بی نظیر در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل

اتوبار سرو قیمت های مراحل مختلف اثاث کشی را به صورت قانونی و رسمی تعیین می کند. این شرکت حمل بار هزینه بسته بندی اثاثیه منزل را با توجه به موارد زیر تعیین می کند:

  • نوع و تعداد کارتن های استفاده شده جهت انجام بسته بندی.
  • فوم های ضربه گیر.
  • حجم بار بسته بندی شده.

کارگران حرفه ی بسته بندی اثاثیه منزل 

اتوبار سرو کار بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها و ادارات را به کارگران ماهر و متعهد می سپارد. این افراد آموزش های لازم را دیده اند و با به کار بردن تجهیزات درجه یک و پیشرفته کار بسته بندی را انجام می دهند. کارگران در این شرکت حمل بار در دو دسته آقا و خانم هستند که با تبحر و ظرافت خاصی تمامی وسایل داخل بار را بسته بندی می کنند. شما می توانید کار بسته بندی را به این افراد متخصص بسپارید تا با خیالی راحت اسباب کشی ایمنی را تجربه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *